Новини з 1996 року

Через вбитого оленя збираються перевіряти усі мисливські господарства Полтавської області

Юлія Билина 12 січня 2017 09:04 1239 0

Перевірку ініціює комісія обласної ради.

Депутати постійної комісії з питань екології Полтавської обласної ради прийняли рішення рекомендувати контролюючим органам провести перевірку усіх мисливських господарств на території Полтавської області.

Причиною такого рішення стало нещодавнє вбивство благородного оленя (рідкісної тварини, занесеної у Червону книгу України, полювання на яку заборонено).

Профільна комісія облради розбиралася із ситуацією, що склалася з мисливським господарством "Кречет", на території якого й знайшли вбитого оленя. Як відомо, тварина загинула ще 31 грудня, але поліції повідомили про випадок браконьєрства лише 4 січня. 

З приводу знахідки є різні думки. Керівництво мисливського господарства вважає, що таким чином хтось зводить з їхнім господарством рахунки. Натомість місцеві активісти нарікають на безлад на території самих мисливських угідь. 

За пропозицією директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Ігоря Піддубного, вирішили створити спеціальну комісію, до складу якої увійдуть фахівці, що зможуть професійно перевірити, як дотримуються природоохоронного законодавства у кожному з мисливських господарств Полтавщини.

 

 

Відео: Новини Полтавщини

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1620 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1699 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1614 0