Новини з 1996 року

Через смерть людини в Україні заборонили болгарську вакцину БЦЖ

Марина Баніт 01 березня 2018 18:08 293 0

У середу, 28 лютого, Держслужба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками своїм розпорядженням ввела тимчасову заборону на продаж і використання однієї із серій болгарської вакцини проти туберкульозу БЦЖ. Причиною заборони стала смерть людини після введення імунобіологічного препарату.

Про це повідомляє прес-служба Держлікслужби.

За інформацією Держлікслужби в Сумській області, надійшло повідомлення про несприятливий результат після імунізації (а саме - летальний випадок) при використанні імунобіологічного препарату ВАКЦИНА БЦЖ, ЛІОФІЛІЗОВАНА/BCG VACCINE FREEZE-DRIED, порошок і розчинник для приготування суспензії для підшкірних ін'єкцій, 50 мкг/доза, по 1,0 мг (20 доз) порошку в скляній ампулі №20 у комплекті з розчинником по 1 мл у додатковій скляній ампулі, №20 в окремих картонних коробках, серії 292, виробництва BB-NCIPD ltd., Болгарія, передає 24 канал.

Відтак Держлікслужба до з'ясування обставин і до подальшого розпорядження ввела тимчасову заборону на використання та продаж цієї серії препарату. Крім того, всі суб'єкти господарювання, що здійснюють зберігання, реалізацію або використання цього препарату, зобов’язані тимчасово помістити його на карантин.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись