Новини з 1996 року

Через родинну сварку у будівельному магазині третина фейсбучного Кременчука стоїть на вухах

Олександр Курилов 03 лютого 2018 19:57 2364 0

Сварка з тітушками, яка триває вже другий день поспіль навколо будівельного магазину, що біля зупинки "Вул. Гвардійська", й учасники якої ділять сам магазин, є звичайним родинним конфліктом і не більше.

Натомість сам конфлікт поставив на вуха щонайменше третину  кременчуцьких  користувачів Фейсбуку.

Так відомий комунальний боєць, власник грамот за розвиток культури й любитель риби, директор парку «Міський сад» Віталій Дедюрін уже встиг обізвати громадського активіста Красовського політичним трупом.

А редактор інтернетного телебачення Тарас Деркач обурився, що активіст заважає йому проводити телезйомку.

Також на місце прибув із Полтави заступник начальника обласного УМВС Денис Захарченко, а учасники конфлікту притягли на місце діжки та дрова – будуть, певно, робити магазинний майдан.

Однак насправді в цьому конфлікті немає жодної таємниці й про це повідомляють у соціальних мережах.

Той же громадський активіст Красовський зазначає у своєму повідомленні: «Справа в тому, що з Києва приїхала власниця зі своїм сином та покупцями будівельного магазину…»

Хоча раніше наші колеги з "Кременчуцької газети" повідомляли, що власником 50 відсотків є заміжня донька цієї громадянки, яка в Кременчук зі столиці приїхала зі своїм сином, тобто яку привезли до нашого міста.

І з того, що можна зрозуміти, коли мова йде  про матір, сина, доньку, зятя  й магазин, – мова про сварку в родині й не більше того.  

Як вони поділять цей заклад торгівлі, певно, вирішить суд, якщо, звісно, перед цим представники родини не домовляться між собою.

Єдине, що в цій справі викликає підозру – поява в родинному конфлікті заступника начальника обласної поліції й колишнього кременчужанина Дениса Захарченка.

З існуючої в місті життєвої практики, в Кременчуці вистачає прикладів, коли брати й сестри ділять майно.

Але це особисті справи родини, розбиратися в яких, хто кращий, чи хто гірший, ніколи не варто.

Єдине сподівання в цій справі, що рідні люди, які складають родину, не кривдитимуть одне одного й здоровий глузд завжди переможе. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись