Новини з 1996 року

Через подорожчання проїзду в кременчужан нові вимоги до водіїв маршруток

Альбіна Козлова 22 листопад 2018 12:45 3210 0

Ми вже повідомляли, що від сьогодні проїзд у маршрутних таксі подорожчав з 5 до 6 гривень. Містяни обурюються та пишуть гнівні пости в мережі Фейсбук, дехто лається, дехто влаштовує флешмоби, а дехто закликає покращити умови перевезення в транспорті приватних перевізників. 

"Маємо проїзд по 6 грн, невідомих водіїв у трєніках, неприбрані, вонючі й трясучі авто, грубіянів водіїв", - повідомляється в дописі. 

Тож кременчужани пропонують: "Зобов`язати перевізників у кожному авто розмістити бедж із фото, прізвищем та ім`ям водія, щодня розміщати в транспорті путівку з даними про медичне обстеження водія перед виходом на маршрут та щоб хоча б раз на місяць маршрутників перевіряла поліція".

Нагадаємо, що люди скаржаться не лише на ціну проїзду, а й на умови та сервіс. Адже в салонах брудно, сідати на затерті крісла бридко. Тож містяни справедливо обурюються таким несправедливим утискам з боку приватних перевізників, які постійно підвищують тарифи, а набирають стільки людей до салону, що вони давляться, не можуть розминутися, аби вийти на своїй зупинці. 

А ще містяни обурюються, що в таку холоднечу маршрутку, що їде в потрібному напрямку, вони змушені чекати по півгодини на зупинках. Тож дехто радить писати петиції до міської влади про забезпечення віддалених спальних районів громадським транспортом.

Тим часом кременчужани продовжують писати гнівні пости:

"В Кременчуці вже традиційно підвищують вартість проїзду з 5 до 6 грн. І звичайно чомусь ніхто не бачить у мерії абсурдні розрахунки та кілометраж який не як у Києві. І тут ніби є альтернатива - тролейбуси! І у мене логічне запитання - чому тролейтуси у час пік дивним чином більшість прямує у депо? Що вони там забули з ранку? Вони ж нещодавно на маршрут виїхали! Чому тролейбуси у вечірній час пік у більшості у депо їдуть або 1 маршрут? Як це називається? Ви даєте змогу заробити маршрутчикам? Якщо ви нам надаєте альтернативу, тоді логічно транспортний відділ повинен проаналізувати коли час пік і збільшувати кількість тролейбусів на маршрутах а не спрямовувати у депо. Що це за графік дивний? У нас буде 50 тролейбусів і у час пік вони будуть у депо їхати ? Який сенс тоді? Як ніхто не переймався нічним перевезенням так і не хвилюється. Чому не зробити тролейбуси до 12 ночі? Чи хоча б нічні тролейбуси? Знову маршруткам даємо заробить? Якщо б тролейбуси йшли вранці не в депо і їх більше було, тоді і люди не сунулись у маршрутки по 6 грн! А віддаленим мікрорайонам як ? Їм треба автобуси. Чи хай маршрутками?"

Читайте також: Кременчужани влаштували флешмоб проти подорожчання проїзду

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 141 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 230 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 253 0