Новини з 1996 року

Через події у Франції. КРЕМЕНЧУЦЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПЕРЕЙШЛИ НА ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ ЧЕРГУВАННЯ

Олександр Курилов 17 листопад 2015 13:14 782 0

Кременчуцькі правоохоронці перейшли на посилений режим чергування. Останній означає посилення патрулів і чергування 30% поліцейських у резервній групі на всяк випадок.

Ще правоохоронці посилили чергування навколо промислових підприємств, зразка ПАТ «Кременчукм'ясо», де є такі речі, як аміак у холодильниках… Також правоохоронці посилили патрулювання мосту через Дніпро.

Про те, що всі поліцейські подивилися на події в Парижі, де відбулися терористичні акти, й через це оголошено посилений режим чергування, ЗМІ розповів керівник міської поліції, майор Вадим Могила.

А от про що він не розповів, так це про справжні випадки тероризму, які зафіксовано у Кременчуці й за якими не встановлено зловмисників.

Один з таких – це вибухівка, підкладена влітку під офіс волонтерів міського Майдану і  телекомпанії «Візит», а мова про каністру з вибуховим пристроєм та знайдену розтяжку.

Таку знайшли задовго до останніх подій у Парижі, а розміновували все сапери. Втім, що це за вибухівка, звідки вона й хто її підкладав, – на ці запитання все ще відповіді немає.

 

Новости полиции Кременчуг

Теги: боротьба з тероризмомПоліція Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 460 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 742 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 917 0