Новини з 1996 року

Через нові вимоги. Дитячі приміські табори на Полтавщині й у Кременчуці цього року не відкриються

Олександр Курилов 31 липня 2020 12:35 327 0

Позаміські табори  Полтавщини для відпочинку дітей, в тім числі - три в Кременчуці й один в Горішніх Плавнях, цього року не відкриються, попри всі оголошені тендери на закупівлю продуктів харчування для малих відпочивальників.

Причина не відкриття – оприлюднені вчора головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком «типові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах…»

Тож за тим, що затверджено головним санітарним лікарем в постанові №43 від 30 серпня цього року, мова про речі, які мають бути в кожному такому таборі.

Й в першу чергу має бути тричі на добу температурний скринінг. Також для дитини, в якої температура буде вищою за 37,2 градуса, – повинні бути передбачені одномісні бокси. (Але які бокси в літньому таборі можуть бути взагалі – авт)

Інші вимоги стосуються працівників таборів відпочинку. Ці люди повинні працювати зміну безперервно - вахтовим методом й не мають права покидати територію закладу.  

Також співробітники дитячого табору повинні бути увесь час в масках або респіраторах, а відвідування дітей батьками в такому таборі – забороняється.

Втім й це можна було б якось пережити, але ще є вимоги до розміщення дітей.

Й вони такі - обмеження кількості дітей в загоні до 15-и й розміщення дітей в корпусі, з розрахунку не менше 5-ти квадратних метрів на одну дитину та  дотримання дистанції в півтора метра.

Й зрозуміло, що все це зробити за один тиждень для наших чиновників є нереальною справою.

Тим більше, що незабаром 1 вересня й, звісно, ніякого відкриття приміських таборів для дітей очікувати не варто.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 471 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 753 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 933 0