Новини з 1996 року

Через націоналізацію Приватбанк на одну добу й більше призупиняє корпоративні платежі

Андрій Михайленко 20 грудня 2016 11:06 883 0

Про призупинку платежів на одну добу на своїй сторінці у Фейсбуку повідомила проектний менеджер реформ фінансового сектора в Національній раді реформ Вікторія Страхова.

За її словами, платежі, які прийшли вчора, будуть виконані сьогодні, 20 грудня.

Читайте також: Приватбанк переходить у власність держави. ОФІЦІЙНО

"Так, буде зупинка на 1 день КОРПОРАТИВНИХ платежів. Це ніяк не пов'язано ні з ліквідністю, ні з будь-якими іншими показниками банку. Це технічна необхідність, обумовлена процедурою зміни контролю та особливостями законодавства.

Також нагадаю, ст. 8 Закону про платіжні системи. 8.4. Міжбанківський переказ виконується до трьох операційних днів. Внутрішньобанківський переказ виконується в порядку, встановленому внутрішніми нормативними актами банку, але НЕ може перевищувати двох операційних днів.

Тож ПриватБанк навіть у процедурі зміни контролю, яка відбувається вперше в Україні (а за обсягом такого Банку, мабуть, і в Європі), забезпечує більш швидкі платежі, ніж передбачено законодавством.

Це стало можливим завдяки співпраці менеджменту банку та уповноважених осіб держави", - коментує Страхова нюанси банківських операцій.

 

 

Читайте також: Приватбанк націоналізують: Коломойський та влада домовляються про деталі

У той же час прес-секретар ПриватБанку Олег Серьга повідомляє, що завтра обслуговування корпоративних клієнтів планують повернути на звичайний режим.

«Це тимчасовий перехідний порядок, який діє на 20 грудня протягом сьогоднішнього дня. Порядок пов'язаний з технічними процедурами передачі банку (державі)», - запевнив він. Про які саме процедури йдеться, Серьга не уточнив.

Раніше повідомлялося, коли обмеження будуть зняті і в якому режимі банк продовжить обслуговування корпоративних клієнтів, стане відомо вже після того, як на посаду вступить новий керівник ПриватБанку Олександр Шлапак.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Виставка Кременчуцької міської художньої школи: дивовижний творчий світ дітей. ФОТО 152 0
Чи щасливе число 13, розповіли учасниці гурту «НеАнгели» в Кременчуці. ФОТО 144 0
У Кременчуцькій бібліотеці відбулася презентація нового роману братів Капранових. ФОТО 154 0