Новини з 1996 року

Через Крюківський міст їздити стане легше. Комунальникам знадобилося два дні, щоб додуматися, що робити

Артем Кузьменко 31 липня 2020 13:55 2103 0

Сьогодні, 31 липня, в будівлі Кременчуцької міської ради провели засідання виконкому. На ньому провели й комісію техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої директор Департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик обрадував всіх — він нарешті вигадав, як позбавити страждання мешканців Правобережжя.

Він пропонує подовжити тривалість зеленого сигналу світлофора для тієї сторони, де стоїть довший затор. Дійсно, кременчужани вже другий день спізнюються на роботу та приїжджають пізно додому, а директор Департаменту чекав виконкому, щоб запропонувати розв’язання проблеми.

Лише запропонувати, тому що таку ініціативу мають ще обговорити і затвердити.

Крім цього, в Крюкові, на перехресті пров. Літературного, вул. Чумацький Шлях і вул. Івана Приходька нарешті через багато-багато років вирішили поставити світлофор! Саме там, де в цьому районі міста їздить найбільша кількість транспорту і ходить багато людей. Та й то не одразу — встановлять лише у вівторок або в середу.

Завдяки йому транспорт має почати безперешкодно рухатися в чотирьох напрямках, а перехрестя стане більш безпечним. Головне, щоб водії не заплуталися в сигналах мостового світлофора, який встановили нещодавно, і того, який встановлять лише наступного тижня.

Тож для кременчужан, зокрема для мешканців Крюкова, період страждань трохи полегшують. На жаль, не дуже з цим поспішають.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 975 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1816 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 839 0