Новини з 1996 року

Через борги заводу КрАЗ у Кременчуці цілий будинок сидить без світла та тепла

Артем Кузьменко 08 листопад 2019 09:30 470 0

Коли жителі будинку знову відчують блага цивілізації, поки що невідомо.

Сьогодні, рівно о 7 ранку, цілий будинок на вул. Вадима Пугачова, 14-А відключили від електропостачання через заборгованість заводу “КрАЗ”, при тому, що громадяни боргів за оплату комунальних послуг не мають.

Про це повідомила жителька будинку Ольга Ніколенко. Також вона каже, що бачила, як попередження про відключення направляли не тільки КрАЗу, а й льотному коледжу, персонал якого якраз вчора погрожував студентам відключити всі розетки.

Ольга з іншими жителями зібралися з самого ранку під ТП-174, що знаходиться біля їхнього будинку, щоб зупинити енергетиків, які прийшли відключати багатоповерхівку за борги. Натомість мешканці будинку почали зносити автомобільні шини, щоб завадити їхній роботі. На місце прибула поліція.

 

 

Будинок на вул. Вадима Пугачова, 14-А не єдиний, що утримується заводом. Ще є гуртожитки (вул. Маяковського, 9, 11), також будинки на кілька квартир по вул. Ватутіна і по вул. Київській. Чи вимкнуть електропостачання в них?

Після сьогоднішніх подій жителі будинку планують піти до мера й щось вирішувати з відсутністю опалення та світла.

Зі слів Ольги, опалення їм ще не подали через борги КрАЗу, а сьогодні відключили світло через заборгованість  підприємства, якому належить цей гуртожиток, перед “Полтаваобленерго”. Але особливість цього будинку - в ньому немає газових плит, є тільки електричні, тобто завод, який не оплатив вчасно рахунки, створив людям велику проблему. 

До того ж через борги перед ТОВ “Полтаваенергозбут” у минулому місяці будинок залишили без світла, але КрАЗ заплатив борг і протягом дня світло з'явилося.

“Вчора (7 листопада — ред.) керівнику заводу Роману Черняку принесли документ, у якому написано, що потрібно заплатити 800 тис грн. Він закреслив 800 і написав 500, — каже Ольга. — Тож про цю ситуацію керівницто знає".

“Ми як валіза без ручки: і заважаємо, і викинути шкода”. Трохи про те, як жителі намагалися передати будинок місту.

Розповідаючи про спроби передати будинок на баланс міста, Ольга каже: “Рік тому на зборах акціонерів КрАЗу ми писали листа Жеваго, який на той час був найбільшим акціонером заводу, з проханням винести питання про те, щоб відділити наш будинок від заводу й передати на баланс міста. За годину до початку зборів із сайту заводу зникло наше питання. Отже нічого не змінилося. Перед цим наш будинок був на продажу. Ніхто не купив, але факт залишається фактом — завод неспроможний його утримувати”.

 

 

Також жителі зверталися до мера, який погодився взяти будинок на баланс міста, але за згоди заводу, тобто потрібно просити Романа Черняка. Та ніяких результатів це не принесло.

Коли будинку повернуть електро- та теплопостачання — невідомо.

 


 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 442 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 657 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0