Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Через борги кременчужан й надалі відключатимуть від газопостачання

Ксенія Омельченко 16 серпня 2018 12:25 631 0

Про це говорили сьогодні під час засідання штабу «Про підготовку теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років».

Тему відключень на засіданні порушив начальник департаменту ЖКГ Іван Москалик. За його словами, вчора  до служби допомоги мера кременчужанам надійшло звернення щодо відключення газу по стояку в будинку №13 на вул. Богаєвського. За словами мешканців цього будинку, без газопостачання залишилися не тільки боржники, а й ті, хто вже заплатив за послугу.

Представник "Кременчукгазу" відповів, що всі п'ять квартир, які залишилися без газу, на час відключення мали борги. Для того, щоб газ знову з'явився, кременчужанам слід оплатити борги та пустити у квартири працівників "Кременчукгазу" для перевірки даних. У випадку будинку на вул. Богаєвського підключення поки не можливе, адже дві квартири й досі не надали доступ комунальникам до своїх помешкань.

З іншими будинками, які нещодавно також були відключені - по вулицях Миру та Пугачова, за його словами, проблем не виникало. Питання вирішувалося в плановому режимі.

Журналісти втрутилися в обговорення та нагадали присутнім, що раніше мер Кременчука закликав людей не платити, а тепер ці люди залишаються без газопостачання.

На що представник підприємства зазначив:

"Яке відношення до діяльності "Кременчукгазу" має те, що хтось щось там сказав?"

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 1268 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1990 0
Вперше кременчужанин на Євро: Роман Безус вийшов на поле за 2 хвилини до переможного гола 1720 0