Чемпіонат області: "Кремінь-2" в аутсайдерах через автоголи, а "Ягуар" упевнено перемагає

Людмила Скачко 28 липня 2021 15:30 555 0

У вихідні кременчуцькі футбольні команди зіграли матчі в 13 турі Чемпіонату Полтавської області з футболу.

Футболісти "Ягуара" вдома на стадіоні "Нафтохімік" виграли матч проти команди "Гірник-Спорт-2" з рахунком 3:2.

Хоч спочатку гол забили суперники в наші ворота, згодом один із футболістів забив автогол, тому рахунок зрівнявся, але до перерви наш "Ягуар" забив другий гол у ворота суперника.

У другому таймі у ворота нашим хлопцям знову прилетів м’яч, але вони встигли помститися, й у пенальті забили переможний гол у ворота "Гірників".

Ситуація з командою "Кремінь-2" дещо невтішна, команда юних футболістів на виїзді програла "Семенівці" з рахунком 3:1.

Уже на початку матчу команди обмінялися автоголами, але згодом футболісти з Семенівки забили іще один гол у ворота кременчужан, а згодом наші хлопці оформили ще один автогол.