Новини з 1996 року

Чекай: у Кременчуці відбувся душевний концерт Злати Огнєвіч. ФОТО

Іона Харченко 31 жовтня 2019 16:10 1823 0

Учора, 30 жовтня, в Кременчук у рамках Всеукраїнського туру «Чекай» завітала співачка Злата Огнєвіч.

 

 

Назва туру доволі символічна, бо кожен із нас щодня чекає на щось неймовірне. Своєю музикою Злата Огнєвіч довела слухачам на концерті, що варто чекати й вірити в краще.

 

 

Концерт розпочався із затримкою на 25 хвилин. На сцену Міського Палацу культури артистка вийшла після музикантів.

 

 

«Дякую. Дякую, що чекаєте на своєму місці. Як ви знаєте, мій тур називається «Чекай». І мене часто питають, чи є якісь закодовані смисли, символи в моїх піснях. Звичайно ж, вони є. І зараз буде пісня «Єдиний». І я так собі думаю, що, можливо, в цьому турі «Чекай» на мене чекає мій єдиний у кожному місті. І я буду його виглядати. Можливо, сьогодні тут є мій єдиний. А, хлопці, як ви думаєте?» – такими словами привіталася Злата Огнєвіч після виконання першої пісні «За літом, за весною» і  серед глядачів знайшлися сміливці, які на її питання відповіли: «Я».

 

 

Це вже третій концертний тур артистки містами України, тому вона вирішила зробити ставку на те, чого зараз не вистачає, – справжність і мінімалізм.

 

 

Лише за допомогою пісень, музикантів, балету та неймовірних світлових ефектів слухач поринув у атмосферу того, чим насправді живе артистка, – Музики.

 

 

Співачка не тільки зачаровувала своїм голосом, а й акомпанувала собі на синтезаторі.

 
 
 

Так як Злата наразі працює над своїм новим альбомом, то в цьому турі вона виконує пісні як із нього, так і ті, що зовсім недавно вийшли, а також які неодноразово ставали лідерами хіт-парадів.

 

 

Крім того, прозвучали й найбільш відверті авторські композиції виконавиці, яким не позичати красномовності.

 

 

Серед пісень, які почули слухачі на концерті, - «Богиня». «Танцювати», «Чекай», «Долоні», «Грані», «Сповідь», «Запали вогонь», «Солодка кара», «Зозуля» тощо.

 

 

Артистка багато взаємодіяла з публікою: розповідала, давала поради, жартувала, тримала за руки, фотографувалася та навіть, дякуючи, стала на коліна перед глядачами.

 

 

Крім того, в керівника балету, що працює зі співачкою, того дня був День народження. Тож організатори заходу прямо на сцені подарували їй торт і повітряні кульки, а глядачі кричали: «Вітаємо».

 

 

«На біс» співачка виходила двічі. Спочатку в новому вбранні виконала «За літом, за весною» та «Запали вогонь», а після цього пішла за куліси.

 

 

Глядачі вже  почали розходитися, але Злата Огнєвіч їх здивувала – музиканти почали знову грати, а вона не тільки співала «Чекай», а й скраю сцени фотографувалася з бажаючими.

 

 

«Сьогодні був дуже душевний концерт. Я вам усім дякую. Наш тур називається «Чекай». Я дякую, що ви нас дочекалися у своєму місті Кременчуці».

 

 

Співачці подарували цукерки та квіти. Після закінчення пісні вона залишила сцену під оплески. На цьому ж і завершився концерт.

 

 

Ось така вона - Злата Огнєвіч – ніжна, тендітна, але в той же час енергійна та драйвова. Артистка, яка насолоджується тим, що робить.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1709 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2789 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 1694 0