Новини з 1996 року

Чекали сто років: у Кременчуцькій гімназії №7 поміняють вікна та двері майже за 900 тисяч гривень

Валерія Макряшина 06 серпня 2020 15:20 468 0

Кременчуцька спеціалізована гімназія № 7, яка розташована в Крюкові (вул. Пілотів, 41Б) та про яку не всі кременчужани, напевно, й знають, нарешті дочекалася змін і чималої суми коштів на довгоочікуваний ремонт. 

Відповідно до оприлюдненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, керівництво гімназії оголосило тендер на послуги з капремонту приміщень, а саме роботи з демонтажу та встановлення у приміщенні навчального закладу нових вікон і дверей.

Цей ремонт оцінили в 897 тисяч 260,40 гривень, але за результатами торгів, які проведуть у жовтні за спрощеною процедурою, його вартість може бути нижчою. 

Замінити в гімназії №7 планують абсолютно всі вікна та двері, що є, звісно, хорошою новиною, адже у школі мало що змінилося від початку заснування навчального закладу, а це 1914 рік.

Крім цього в заклад, згідно з даними, опублікованими на вищевказаному сайті, вже придбали персональні комп'ютери, але небагато, тільки два штуки на загальну суму 29 тисяч 948 гривень. Техніку придбали у ФОП Кохно Сергій Анатолійович. Один комп'ютер обійшовся керівництву гімназії №7 майже в 15 тисяч гривень. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 135 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 174 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 233 0