Новини з 1996 року

Чекаємо у себе на повтор обласних жахів. Розповіли, що сьогодні у Полтаві з хворими на коронавірус

Олександр Курилов 17 жовтня 2020 14:30 704 0

Сусідня Полтава сьогодні у величезній коронавірусній кризі й про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина».

Представники цього ЗМІ наводять картину реального медичного життя обласного центру, де хворих на «корону» серед ночі (!) переводять з однієї лікарні в іншу.

Й в найгірших умовах нині – Полтавська обласна інфекційна лікарня, бо там голова ОДА Синєгубов незрозуміло чому не став ініціювати проведення в палати кисню, який потрібен хворим.

Тож ситуація в обласному центрі, за словами керівника Полтавського міськздороввідділу Вікторії Лози така.

«Станом на ранок 17 жовтня у 3-й міськлікарні Полтави перебувало 155 хворих на COVID-19, у 5-й — 52. Частину хворих з 3-ї лікарні, які не залежні від кисневої терапії, вночі перевели до обласної інфекційної лікарні.

— 3 лікарня — 160 пацієнтів, 5 лікарня — 50 пацієнтів. До 22 години була на приймальному відділені 3-ї лікарні, машини екстреної допомоги приїжджають одна за одною. Медики працюють нон-стоп, напруження шалене. Пацієнти в основному з низькою сатурацією, задишкою та супутніми хворобами», - такий зміст повідомлення полтавської чиновниці в ФБ.

Останнє про що слід додати – про Кременчук.

Й тут головне – у нашому місті з коронавірусом – повний хаос. Причому хаос настільки, що вже ніхто не знає скільки у нас хворих на COVID-19.

Міськвиконком з цього приводу надає одні дані, полтавська ОДА інші і набагато більші. Й в такій ситуації, якщо у наших чиновників хаос в таких елементарних речах – будьмо уважні. Надіятися нам немає на кого, тільки на себе.

І пам’ятаємо – у нас ще більші проблеми з киснем для хворих, ніж в Полтаві, тільки у нас лікарень для дорослих – всього дві.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук разом з усією Україною згадав героїв, які виганяли нацистських загарбників. ФОТОрепортаж 149 0
Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 309 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 656 0