Новини з 1996 року

Чарівну туалетну новорічну історію, яка сталася під Міс-ялинкою України 2018 розповіли містяни

Марина Баніт 16 січня 2018 11:00 1976 0

До "Програми Плюс" звернулися кременчужани. Вони розповіли кореспонденту цікаву «туалетну історію».

Ми з друзями гуляли на новорічні свята біля ялинки. Було це ближче до 22 години. Мабуть, через те, що на площі поставили торговельні намети, в яких продавали напої, біля туалету систематично вишикувалася черга.

Туалетів було багато, здається, штук 10… Але ж вони «біо»!!! Тож дорослі намагалися терпіти як могли, дівчата навіть намагалися менше пити чай, каву, воду – нікому не хотілося в холоднечу у верхньому одязі лізти в ці «будки». Але таки дівчатам з нашої компанії закортіло відвідати ці огидні біотуалети.

Отже, лишили компанію чоловіків біля сцени, а самі пішли гуртом, щоб не загубитися по дорозі серед натовпу. Стоїмо в чималій черзі, коли підходить матуся з дитиною років 4. Звісно, перша думка промайнула в голові: діти повинні спати вночі, а не на ялинку ходити. Тим більше, що було багато людей напідпитку. Мама мамою, але дитину шкода.

Хтось почав пропонувати пропустити дитину без черги. Але коли двері туалету відчинилися, жінка побачила, як облаштований такий туалет всередині, і на її обличчі промайнуло питання: а як дитину в зимовому одязі  можна взагалі туди завести і роздягнути? Ну і все це зрозуміло, бо дитина в комбінезоні. Тобто щоб зробити свою справу, треба добряче роздягтися в мороз.

Ми підказали жіночці, що поруч є готель "Кремінь". Усі почали кивати: «так, там буде тепло і зручно». Вона швиденько побігла, а люди з відчуттям того, що дали добру пораду, стояли далі в черзі.

Яким усе ж таки було здивування, коли за лічені хвилини вона повернулася у чергу знову. Жінка сказала, що в готелі відмовили, мовляв, будь-кого не пускають. Отже, дуже намучившись, жінка повела дитину в цей туалет. І всі незручності, які їй довелося подолати, свідками яких ми стали, наштовхнули на розмову. Усі в черзі почали перемовлятися, мовляв, добре, що і ялинка - красуня, і що торговці стоять, і весела музика, і розваги… Але ж туалет!!!

Кажуть, що на ялинку витратили 5 мільйонів гривень. А в нас виникло питання: невже на головній площі, на Дніпрі, в парку, де проходять численні розваги, не можна зробити нормальний, стаціонарний туалет з каналізацією? Люди в новорічну ніч, здається, були ладні будь-які кошти заплатити за те, щоб нормально задовольнити свої потреби.

Був же раніше туалет нормальний. Чому зараз ставлять ці будки? Невже багате місто Кременчук не заслуговує на таку дрібницю?

У цьому плані дуже добре в Києві. Усюди, де тільки можна, там стоять звичайні туалети з каналізаційним водовідведенням. І лише там, де зовсім немає можливості, розташовані ці  «біобудки».

У нас до влади у зв’язку з тим, що розповіли, велике прохання: займіться будівництвом туалетів, принаймні в парках міста. Бо щоб туди зайти, розташуватися, зробити справу, треба бути відчайдушним, витривалим або напідпитку. П'ятимільйонна ялинка, а поруч - десяток будок для зручності чи, навпаки, для незручності. Не шкодуйте на туалети, вони місту потрібні.

А до приватних підприємців окреме зауваження: що б там не було, але не можна ставитися до дітей так. Бо діти не винуваті, що батьки тягають їх узимку пізно ввечері по площах. Але не так уже й важко проявити добро хоча б заради малечі».

Ось таку історію про новорічні туалетні пригоди розповіли нам кременчужани. Але все чарівне має чарівно закінчуватися. Тож ми чекаємо, що влада доведе все до ладу, і Міс Ялинка України стане у всьому справжнім надбанням країни. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1065 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2062 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2682 0