Новини з 1996 року

Чіплятимуть причепом до автобусів. КТУ оголосило тендер на останні 10 тролейбусів для Крюкова

Олександр Курилов 20 липня 2018 17:38 253 0

Кременчуцьке тролейбусне управління оголосило другий тендер з придбання останніх 10 тролейбусів, які планується використовувати для сполучення між центром міста та Крюковом.

Ця партія буде така ж, як і попередня, – 12-метрові тролейбуси, які, однак, мають бути оснащені акумуляторами, аби проїхати на них через Крюківський міст – 1240 метрів.

Сама закупівля відбувається за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Головна умова тендера – перші чотири тролейбуси за цим контрактом мають бути поставлені через двадцять тижнів після оголошення. Інші – через 40 тижнів, тобто виконання буде дуже довгим.

Однак це сьогодні Кременчуку на руку й краще було б, якби би ці тролейбуси виготовляли ще три роки. А за ці три роки в місті зможуть склепати дві нових тролейбусні лінії, по яких поїде цей рогатий транспорт. А має він рухатися двома незалежними маршрутами в Крюкові: один по вулиці Приходька, інший – по вулиці Макаренка.

І погано, що самі умови тендера під це не прописані. Інакше ризикуємо – тролейбуси будуть, акумулятори свій ресурс вичерпуватимуть, але нічого не їхатиме через відсутність тролейбусних ліній.

Втім і тут, здається, вихід є. Депутати на сесії міськради хочуть взяти новий кредит на 93 мільйони гривень і купити автобуси – 20 штук. І в такому випадку буде сенс подивитися, чи не можна ці тролейбуси причепити до автобусів і таким чином усі питання будуть вирішені.  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись