Новини з 1996 року

Бюджетникам, військовим та студентам зроблять вакцинацію від кору за рахунок бюджету

Марина Баніт 08 липня 2018 11:50 313 0

Міністерство охорони здоров’я України затвердило порядок проведення безоплатної імунізації дорослих, які належать до груп ризику.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Таке рішення ухвалили у зв’язку зі зростанням захворюваності на кір серед дорослих. Зокрема, йдеться про поширення захворюваності у групах, які проживають у спільному просторі (військові, учасники Операції об’єднаних сил, студенти), а також серед освітян і медиків.

Безкоштовну вакцинацію впроваджують для: 

  • груп професійного ризику: медичних працівників, працівників освітніх закладів та немедичних працівників закладів охорони здоров'я, представників силових структур (МВС, Міноборони, СБУ, Нацполіція, Нацгвардія, Держприкордонслужба, Державна служба охорони),
  • студентів навчальних закладів без обмеження віку.

Для проведення імунізації цих груп дорослих в Україні вакцини є, завдяки запасам, що були закуплені за бюджетні кошти в попередні роки.

"Нагадаємо, що кір - небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого немає, а ускладнення цієї хвороби може призвести до смерті. Діти, які не отримали профілактичне щеплення, знаходяться в зоні ризику", - йдеться в повідомленні.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись