Новини з 1996 року

Бюджет розвитку Кременчука збільшується на 20,7 млн. грн. На що витратять ці кошти?

Віктор Крук 13 жовтня 2016 12:00 807 0

25 жовтня на сесії Кременчуцької міської ради депутати внесуть зміни до міського бюджету 2016 року, збільшивши його видаткову частину на 42,7 млн. грн. При цьому кошти перерозподіляються між загальним та спеціальним фондами. Завдяки цьому збільшується бюджет розвитку – на 20,7 млн. грн. і, відповідно, змінюється перелік об’єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок бюджету розвитку. Що саме планують будувати та реконструювати за ці кошти до кінця поточного року?


У проекті рішення йдеться про те, що 340 тис. грн. знімають з влаштування інтер'єрів приміщень Кременчуцького краєзнавчого музею, а ці кошти перенацілюють на будівництво зовнішньої вбиральні біля будинку №124 по вулиці Леонова та реконструкцію дитячого садка-школи по вулиці Генерала Манагарова,5-А.

2,2 млн. грн. направляють на капітальні видатки по галузі «Освіта» - ремонт та реконструкцію шкіл і дитсадків. Ще 100 тис. грн. виділяють на позашкільні заклади освіти і 75 тис. грн. – на ремонт дитячого клубу за місцем проживання.

1,5 млн. грн. - на капремонти лікарень, 1,4 млн. грн. – пологовому будинку та 162 тис. грн. – центру первинної медичної допомоги.

Капітальні видатки на бібліотеки складають 200 тис. грн., на школи естетичного виховання дітей – 450 тис. грн., на спортивні заклади – 200 тис. грн., а департамент соцзахисту отримає лише 60 тис. грн.

Найбільше коштів з бюджету розвитку отримає житлово-комунальне господарство – 4,5 млн. грн., з них 450 тис. грн. на капремонт отримають ОСББ.
По класифікатору «будівництво» передбачено 2,2 млн. грн., з яких 1,5 млн. грн. планується використати на теплоізоляцію фасадів житлових будинків, 400 тис. грн. – на проектування та виконання робіт з влаштування світлофора на перехресті проспекту Полтавського та вулиці Вільної України, і 300 тис. грн. – на влаштування дитячих майданчиків.

Видатки на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг визначать у розмірі 3,2 млн. грн., а Кременчуцька рятувально-водолазна станція отримає на свої потреби 260 тис. грн.

Ще 4 млн. грн. заплановані у якості внесків до статутних фондів суб’єктів підприємницької діяльності, що фактично є формою фінансової підтримки комунальних підприємств.

Нагадаємо, що забезпечили перевиконання міського бюджету саме кременчужани, про що можна почитати тут. А загалом міська влада планує витратити майже 43 млн. грн на різні потреби, про що можна почитати тут.

Теги: бюджет розвитку

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2893 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3366 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3813 0