Новини з 1996 року

Був фонтан з басейном, стане бетонний скейт-парк в центрі. Про покращення нашої культури

Олександр Курилов 27 червня 2019 10:07 820 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький знайшов спосіб, як вирішити проблеми молодих кременчужан, яким останні шість років обіцяли збудувати скейт-парк, де вони могли б кататися на скейтах чи стрибати вгору на спеціальних велосипедах.

Про це йдеться в новому проекті рішення міськвиконкому з назвою   Реконструкція басейну кременчуцького міського Палацу культури на парк у рамках реалізації проекту розвитку інфраструктури спортивного туризму «Бетонний скейт–парк у м. Кременчуці».

За тим, що пропонується, – сам басейн з фонтаном, який до всього виконував роль пожежної водойми, засиплять землею, після чого там наставлять бетонних перепон.

Нині ж мова про те, що до появи скейт-парку біля Міського Палацу культури ще далеко, але початок закладено - йдеться про замовлення проекту.

Далі йтиметься про виділення коштів, щоб заплатити за сам проект. Щодо будівництва, то, можливо, воно почнеться наступного року, але в тому випадку, якщо для такого будуть кошти в міському бюджеті.

Останнє, про що слід додати, – це про фонтан.

Такий місту потрібен, але не звичайний зразка 60-х, але новий. Зокрема, той, по якому можна ходити, що є в Одесі та інших містах.

Однак таких планів – осучаснити Кременчук - у нинішньої міської влади немає, бо не вистачає коштів у нашому бюджеті, який складає 2,3 мільярда гривень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 420 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 542 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1047 0