Новини з 1996 року

Був фонтан з басейном, стане бетонний скейт-парк в центрі. Про покращення нашої культури

Олександр Курилов 27 червня 2019 10:07 488 0

Кременчуцький міський голова Віталій Малецький знайшов спосіб, як вирішити проблеми молодих кременчужан, яким останні шість років обіцяли збудувати скейт-парк, де вони могли б кататися на скейтах чи стрибати вгору на спеціальних велосипедах.

Про це йдеться в новому проекті рішення міськвиконкому з назвою   Реконструкція басейну кременчуцького міського Палацу культури на парк у рамках реалізації проекту розвитку інфраструктури спортивного туризму «Бетонний скейт–парк у м. Кременчуці».

За тим, що пропонується, – сам басейн з фонтаном, який до всього виконував роль пожежної водойми, засиплять землею, після чого там наставлять бетонних перепон.

Нині ж мова про те, що до появи скейт-парку біля Міського Палацу культури ще далеко, але початок закладено - йдеться про замовлення проекту.

Далі йтиметься про виділення коштів, щоб заплатити за сам проект. Щодо будівництва, то, можливо, воно почнеться наступного року, але в тому випадку, якщо для такого будуть кошти в міському бюджеті.

Останнє, про що слід додати, – це про фонтан.

Такий місту потрібен, але не звичайний зразка 60-х, але новий. Зокрема, той, по якому можна ходити, що є в Одесі та інших містах.

Однак таких планів – осучаснити Кременчук - у нинішньої міської влади немає, бо не вистачає коштів у нашому бюджеті, який складає 2,3 мільярда гривень.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 199 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 372 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 609 0