Новини з 1996 року

Бути не гірше за сільських: кременчужани хочуть платити за футбольні матчі

Ксенія Омельченко 19 вересня 2017 15:55 732 0

Планується, що за перші матчі кременчужани платитимуть по 10 гривень, а далі вже по 20.

Таку ідею запропонували містяни у вигляді петиції на сайті міськради вчора ввечері.

Як зазначає автор петиції, дане прохання було обговорено здебільшого футбольними фанатами, які є активними учасниками підтримки МФК «Кремінь».

Зазначається й те, що для встановлення достовірної інформації про таку можливість було проведено розмову з керівництвом МФК «Кремінь» і її адміністрацією на чолі з Вадимом Маньковським.

Крім того, було проведено розмову з окремими гравцями МФК «Кремінь», які підтвердили, що фінансові умови їхньої команди одні з найгірших у Першій Лізі.

Незважаючи на те, що футбольний клуб є муніципальним, є приклади з іншим учасником турнірної участі - МФК «Миколаїв»,  вхід на матчі якого становить 40 грн.
 

- На даний момент середня кількість відвідин матчів МФК «Кремінь» становить близько 1300 осіб. Ми вимагаємо дати дозвіл керівництву МФК «Кремінь» впровадити платний вхід на домашні матчі команди вартістю 20 грн.

Для плану запуску даного процесу є пропозиція керівництва команди - впровадити тестовий період протягом 2-х матчів з квитками вартістю 10 грн. Після впровадження платних квитків очікуваний дохід клубу з одного домашнього матчу підвищиться на 20000 - 25000 грн., до кінця сезону 2017/2018 р.р. це приблизно 200 000 грн., - зазначає автор петиції Руслан Федоров.
 

За його словами, таким чином громада Кременчука, включаючи активних уболівальників,  допоможе команді поліпшити її фінансове становище. А це в свою чергу сприятиме підвищенню рівня матеріальної мотивації гравців МФК «Кремінь», які вимагають нашої спільної підтримки.
 

- Ми за сильну команду, яка не повинна мати гірші фінансові умови, ніж, наприклад, «Колос» із села Ковалівка, «Балкани» із села Зоря тощо, - йдеться у тексті петиції.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1077 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2076 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2694 0