Новини з 1996 року

Бульвар в центрі Кременчука плаче за ремонтом. Фото

Олександр Курилов 13 грудня 2017 15:34 872 0

У Кременчуці – провал з утриманням предметів культури, і триває це все вже не один рік. І мова тут не лише про наш музей, який ремонтується вже сьомий рік поспіль, але й про наші парки та сквери.

Прикладів тут, коли йдеться про центр міста, - два. Бо, з одного боку, в нас є сквер на вулиці Соборній, куди вкладено мільйони гривень і де стоїть памятник колишньому меру. Однак за двісті метрів від нього – сквер на бульварі Пушкіна, який по ремонту аж плаче.

І мова тут не лише про фонтани, які ніхто не ремонтував від часу їх спорудження, але і про саме бетонне покриття навколо. Плачуть по ремонту, до речі, не тільки фонтани. Пам'ятник Пушкіну в Кременчуці, який теж ніхто й ніколи не ремонтував, так само страждає. Наразі можна побачити, що мармурові плити, якими було обкладено постамент, зникли.

Зрозуміло, чому все це відбувається. Якщо всі кошти міського бюджету вкладати в ремонт доріг навколо приватних ресторанів та ринків, а саме це в нас сьогодні й відбувається, то зрозуміло, що ні на що інше грошей не залишиться.

Як пояснив міський голова Кременчука Віталій Малецький, міська влада таке зауваження врахує. А мармурові плити з пам'ятника лежать у КП «Благоустрій Кременчука» в очікуванні сухої погоди.

Однак, чи займуться чиновники міськвиконкому ремонтом самого бульвару, на це запитання міський голова Кременчука відповіді не дає.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 477 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1207 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 905 0