Новини з 1996 року

Було - було, а такого ще не було! Перевезти у Кременчуці маршруткою ондатру

Олександр Курилов 22 грудня 2016 09:40 891 0

Зупинка «Електростанція», 15 грудня, маршрутне таксі під номер 15.

“Досі не жалію, що сіла саме у цю маршрутку. Я зайшла у транспорт, та віддала гроші за проїзд. Пройшла по салону та сіла біля вікна. Потім зайшов чоловік, у нетверезому стані, та став прямо біля водія. Помітила, що правою рукою він тримав наче щось у нього в середині бушлата.

Я подумала, що у нього зламана рука, адже всяке може статися. Пізніше заходять дві молоді дівчини, так вийшло, що чоловік стояв посеред них. Усю дорогу він щось бурмотів собі під носа, але казав, що чути було усім пасажирам. Він запитав у водія чи скоро буде «Зенитка, скоро ли мы доедем до зенитки?».

Читайте також: Відділ транспорту міськвиконкому повідомляє про винесені попередження за погану роботу маршруток

Водія це трохи насторожило, та він попросив не заважити йому. Той знову щось питає. Коли ми все ж таки доїхали до тієї «Зенитки», він почав правою рукою, щось дуже двигати. Люди на нього дивляться, та не розуміють, може він гранату зараз дістане чи ще щось.

Але після того як він «не втримав» свою руку, то з бушлату, з низу випав хвіст, дуже довгий. Розуміючи, що йому потрібно виходити, то дістає або ж щура, або ж ондатру, та повертається з нею до дівчат. Ті почали кричати, та вибігли з маршрутки. Всі почали сміятися з такої неочікуваної появи домашнього улюбленця”, – розповідає з посмішкою на обличчі дівчина, яка була пасажиркою цієї міні – вистави.

Влад Гладкий

 

 

Теги: Економіка КременчукаПригоди КременчукаТранспорт Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 485 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1217 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 912 0