Новини з 1996 року

Була диверсія. До кінця дня по місту не буде телебачення "Візит"

Єлизавета Кравченко 19 грудня 2015 12:42 909 0

У ніч з 18 на 19 грудня невідомі залишили без телебачення "Візиту" усе місто.

На місці події зараз працюють техніки та поліція. Як повідомив заступник технічного директора, злодії відкрили бетонну кришку люка та перекусили кабелі "Візит" і "Київстар", скоріш за все, злодії не знали, який з кабелів належить саме телебаченню, тому вирішили перерізати обидва.

 

 

Слід зазначити, що поруч знаходився люк з телефонними кабелями, в яких міститься мідь, оскільки ці кабелі залишились непошкодженими, можна вважати цей злочин направленим саме на телекомпанію "Візит", а не просто витівками "кабельних крадіїв". 

 

 

Технічні працівники стверджують, що диверсія сталася близько 3 години ночі. Час можна визначити точно завдяки спеціальному обладнанню. Кабелі "Укртелекому", які також знаходилися неподалік, - не пошкоджені, тому інспектор з технічного нагляду "Укртелекому" приїхав на місце події, щоб зазначити - "Укртелеком" не має до цього випадку жодного відношення. 

 

 

У місці, де знаходилися кабелі, не було освітлення й не працював охоронець, тому свідків події поки що не знайшли. Поліція зазначила, що вже почала займатися цією справою, обставини події встановлюються, тривають пошуки винних.

 

 

Технічні працівники пообіцяли, що через 4-5 годин усунуть усі незручності, тож уже ввечері кременчужани знову зможуть дивитися телевізор.

Теги: Пригоди КременчукаДиверсія проти Візиту

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись