Новини з 1996 року

Будуть у нас баржі по Дніпру і новий міст через Дніпро в обхід Кременчука. Мінінфраструктури

Олександр Курилов 17 липня 2020 15:30 1528 0

У Києві цього тижня – велика подія, яка стосується нашого міста теж.

Мова про підписання Меморандуму Надзвичайним і Повноважним Послом Китаю в Україні Фянем Сяньжуном.

Й все це відбувалося в присутності голови депутатської фракції партії «Слуга Народу» Давида Арахамії та міністра інфраструктури Криклія.

За тим, що підписали, - мова про розвиток внутрішнього водного сполучення в Україні, спрямований на збільшення обсягу річкових перевезень.

«Залучення китайської сторони до цієї справи – дасть важливий сигнал для ринку», - таке пояснення міністра Криклія, який не став уточнювати, чи йтиметься в цьому випадку про купівлю китайських суден.

Що стосується Кременчука, то про нас теж згадали.

Зокрема, було заявлено, що «Україна очікує на ефективну практичну реалізацію низки чинних договорів з КНР та на готовність Китайської сторони підписати Протокол до Угоди між Міністерством інфраструктури України і Міністерством комерції КНР про співробітництво у сфері інфраструктури та реалізації пілотних проєктів  будівництва дороги М-22 на ділянці обходу Кременчука з мостовим переходом через р. Дніпро, Великої кільцевої дороги навколо Києва і дороги М-14 Одеса-Миколаїв-Херсон за рахунок пільгового кредитного фінансування Ексімбанку КНР».

Якщо коротко - Україна просить у Китаю пільгових кредитів як для мосту біля нас, так і для кільцевої дороги навколо Києва...

Як тільки це питання вирішиться - біля нас теж  почнеться велике будівництво. Й мова про міст через Дніпро в районі  Кременчука, появу якого чиновники хочуть пришвидшити.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 158 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 563 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1302 0