Новини з 1996 року

БУДУТЬ «КОНІ З ПОТОПЕЛЬНИМ ДОСВІДОМ». У Кременчуці обрали районні виборчкоми

Олександр Курилов 12 вересня 2015 13:21 983 0

Надалі важку справу виборів мера міста і депутатів Кременчуцької міськради візьмуть на себе районні виборчі комісії – Автозаводська та Крюківська, яких представники міськвиборчкому утворювали сьогодні. Склад комісій - 19 та 18 осіб.

Самі комісії важливі – тут збиратимуть протоколи з результатами виборів у міську раду та виборів міського голови.

Головна особливість «утворення» - принцип жеребкування, під час якого з прозорої скрині витягують попередньо скручені папірці з назвами партій.

Зрозуміло, що скручувати папірець у трубочку та витягувати його з прозорої скрині – справа техніки.

Підсумок же такий – у районні виборчі комісії, де вже є 10 постійних представників, за кількістю фракцій у парламенті, додадуть ще вісім осіб. Саме для них і жеребкування.

За фіналом – у районних виборчих комісіях не буде вже представників міської партії «Рідне місто», яке очолює депутат міськради Юрій Гриценко, але будуть представники такої ж міської партії з назвою «Поруч», яку сотворив заступник мера Кременчука пан Малецький і який її сьогодні рекламує, всупереч усім можливим законам. .  

Також у районних виборчих комісіях з’являться представники партії «Солідарність», за яку у місті відповідає перший віце-мер Віктор Калашник.

Загалом цікаве голосування, яке, можливо б, і мало значення, але.

Те ж саме «Рідне місто» нічого не втратило, хоч номінально в районні виборчкоми не потрапило.

Так само нічого б не втратила партія наших чиновників-ледарів з назвою «Поруч», якби папірець з її назвою при жеребкуванні пропустили.

У перших і других, у самих виборчих комісіях, достатньо дублерів, хоч й  під іншими політичними назвами. Дублери -  аби ніяких трагедій не було.

Останнє – у нових райвиборчкомах представники міської виборчої комісії обрали керівників.

Головний критерій обрання – досвід роботи. «Коней на переправі не міняють», - так пояснив зміст учасникам голосування секретар міської виборчої комісії Михайло Майборода. Тож учасники голосування підтримали тих, хто має досвід. Великий і в усьому.

На зауваження репортера, що саме завдяки таким «коням з досвідом» ми всі тонемо вже більш ніж двадцять років поспіль, секретар міськвиборчкому нічого не сказав.

 

 

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 442 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 657 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 677 0