Новини з 1996 року

БУДУТЬ ДРУЖИТИ ПРОТИ "БАТЬКІВЩИНИ", "ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ" ТА "СОЛІДАРНОСТІ". Партії "Майдану" вирішили

Олександр Курилов 06 жовтня 2015 10:39 1156 0

Жодна з кременчуцьких політичних партій не зніме будь-яку зі своїх  кандидатур з передвиборчих списків на майбутніх виборах 25 жовтня.

Натомість сьогодні оприлюднять прізвища активістів з різних політичних партій Кременчука, яких слід підтримати на противагу «слонам» місцевого бізнес-політикуму – партій «Батьківщина», «Опозиційного блоку» та «Солідарності».

Це вчорашня нарада представників нових політичних партій – представників міського Майдану - Радикальної партії, «Волі», «Свободи» та «Самопомочі» й партії «Простих людей».

Оцінки ж заходу, який відбувся, – різні. Твердження представника партії «Воля», учасника АТО Миколи Кравченка, – розмова була довгою, але безпредметною.

Натомість твердження з цього приводу керівника міського Майдан і кандидата в депутати міськради від партії «Простих людей» Леоніда Харченка – діалог вийшов плідним.

«Зрозуміло, що ніхто не готовий знімати будь-яку зі своїх кандидатур, незважаючи на те, що поруч на цьому окрузі є більш підготовлена до участі в міській раді людина.

Тобто зняття кандидатур не буде. Однак усі погодилися з тим, що на виборчих округах є представники нашої влади – того ж Опозиційного блоку, «Солідарності» та «Батьківщини», які роками займалися дерибаном у Кременчуці, проти яких потрібно агітувати.

Щодо тих, кого ми просимо виборців підтримати, то такі прізвища активісти Майдану назвуть сьогодні», - заявив Леонід Харченко.

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчукакременчуцький МайданМайдан Кременчук

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1252 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2250 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2866 0