Новини з 1996 року

Будемо без штанів. У 2019-му за утеплення комунальних установ мерія віддасть мільйон євро – Піддубна

Олександр Курилов 17 травня 2018 11:38 456 0

Депутати Кременчуцької міськради віддадуть наступного року з бюджету міста один мільйон євро на утеплення бюджетних установ, яке буде здійснюватися за кредитні кошти Європейського банку реконструкції розвитку.

Про те, що кременчуцький  мільйон євро буде гарантією, аби на утеплення місту дали ще 6 мільйонів євро кредиту, розповіли  на засіданні депутатської комісії міськради  з питань ЖКГ, яка відбулася сьогодні.

За словами заступника мера з фінансових питань Тетяни Неїленко, мільйон євро з міського бюджету для співфінансування справді потрібно виділити, але такі витрати в бюджеті на цей рік не передбачені.

Відповідно, кошти доведеться  віддати наступного року й тут слід сказати, що невиконання міського бюджету сьогодні складає приблизно 30 мільйонів грн.

Якби до цієї суми додався ще мільйон євро, який маємо заплатити, а це теж тридцять мільйонів гривень, то в такому випадку місту було б невесело з усіма іншими програмами.

Однак цей невеселий настрій, коли градоначальники хочуть усе й одразу, але не думають, якими будуть наслідки, перенесуть на наступний рік.

Поки що в нас серед обов’язкових виплат 2018 - розрахунок за кредити, які взяв КП «Кременчукводоканал» у 2008 році, та за кредити на купівлю тролейбусів минулого року.

І з того, що можна вже передбачити, – після всіх цих кредитних виплат у міському бюджеті не залишиться грошей для нормального утримання медиків, які в нас зі своєю мінімалкою  завжди винуваті. Але економити будуть не тільки на медиках.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись