Новини з 1996 року

БУДЕ САДОМАЗОХІЗМ. Військовий Харченко отримав запрошення на чергове побачення з чиновником Головачем

Олександр Курилов 15 вересня 2015 17:48 696 0

Керівник міського "Майдану" й учасник АТО Леонід Харченко побачить наступного разу свого щирого товариша й кривдника – голову Кременчуцької «Батьківщини» Олександра Головача лише 23 вересня.  З таким фіналом завершилося перебування громадського активіста в місті, під час якого він взяв участь у суді з паном Головачем.

Нове побачення обох, намічене на  23 вересня, - знакове. Цього дня відбудеться продовження суду над відповідачем - керівником апарату міського голови Кременчука й головою міської «Батьківщини», депутатом міськради Головачем, який наніс позивачу Харченку тілесні ушкодження.

"Я вже говорив пану Головачу: якщо ти розкаявся за свій нерозумний вчинок з побиттям мене в сесійній залі Кременчуцької міськради, то чого ти над собою знущаєшся далі? Зупинимо опитування свідків, суддя винесе тобі вирок і все. Але пан Головач, який заявив, що кається у скоєному, хоче, аби допитали ще п’ятьох свідків депутатів міськради", - розповідає Леонід Харченко про майбутній перебіг судового засідання.

Про що варто додати - на фронт викликаний до кременчуцького суду  як потерпілий, військовий АТО Леонід Харченко їде сьогодні й не з порожніми руками. На Схід також він повезе гуманітарну допомогу від нашого міста, яку планує роздати у своєму військовому підрозділі, де служить.

Теги: Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись