Новини з 1996 року

Буде арка. У мера Малецького розповіли про незаконне будівництво на площі Перемоги. Фото

Олександр Курилов 09 листопад 2017 17:48 562 0

Надалі у Кременчуці буде спеціальна арка на площі Перемоги біля міськвиконкому. Розмір арки: вишина 5 метрів й довжина 10.

Сама арка будується як доповнення до Новорічної ялини й цією конструкцією відкриватиметься вхід до новорічного містечка.

Відповідну інформацію на запит «Програми плюс» наш градоначальник оприлюднив сьогодні через свій сайт «Бред тудей».

Що не уточнюється, так це необхідність серйозних фундаментів під  цю арку які можуть втримати будь яку антену станції мобільного зв’язку й не лише її.

Вартість будівництва нового творіння архітектури, ймовірно, не перевищить розміру допорогових закупівель, тобто одного мільйона гривень.

Інакше б, про раптове будівництво на площі Перемоги давно б розповіли у системі «Прозорро». Фінансування будівництва, яка є незаконним, відбуватиметься за рахунок міського бюджету.

Останнє, що залишається додати - так це наскільки ми можемо довіряти інформації, яку міський голова Кременчука Малецький  оприлюднює через своє Інтернет ЗМІ. Причина проста - два дні тому у мера Кременчука написали , що у Кременчуцькому районі знайшли восьминоге козеня й додали фото. Однак виявилося, що це все було у Хорватії. Тож чи можна повірити знову розповсюджувачам "фейків", знаючи що краще не довіряти - це питання вирішить кожен окремо.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись