Новини з 1996 року

Буде №26-А плюс. Кременчук нарешті отримав два нових "автономних" тролейбуси. Фото

Олександр Курилов 25 вересня 2020 13:45 468 0

У Кременчук нарешті після тижневої заправки тролебусних акумуляторів кислотою та прикручування коліс сьогодні  привезли два перші нові тролейбуси на автономному ходу.

Ці тролейбуси відправили з Білорусі два тижні тому й ось сьогодні їх вже дотягли до нашого міста. Про те, що ось вони є – два з восьми, гроші за які сплачено дуже давно, вже в Кременчуці, розповів сьогодні міський голова Віталій Малецький.

За його словами, ці тролейбуси будуть перевозити пасажирів від знака «Кременчук», що у Крюкові біля села Чечелеве, й аж до Молодіжного.

Чому саме аж до Молодіжного – зрозуміти можна. Тролейбуси їхатимуть по Крюкову на акумуляторах. Відстань від мосту до села Чечелеве – кілометрів 6 і після такого рейсу акумулятори, а вони звичайні кислотні, потрібно буде заряджати.

Саме для такого вже у місті водій тролейбуса підніматиме штанги до тролеїв і їхатиме аж до кола на Молодіжному й назад з надією, що батарея хоч трохи зарядилася.

За словами міського голови Малецького, наступні дві машини місто отримає в листопаді, а далі – отримає ще 4-и нові, які наше місто мало отримати ще на початку 2020 року.

Останнє – як швидко все поїде. Й тут слід сказати, що з пасажирами – мером міста та працівниками КТУ  й комунальною телекамерою – тролейбус поїде ще до виборів.

Далі все це дійство трохи пригальмується – під час дощу на такому акумуляторному тролейбусі далеко не поїдеш, які і під час заморозків, бо акумулятори сідатимуть швидко. Й ми бачимо приклад з цього - так нині їздить одинокий тролейбус у квартал 304 на Петрівку.

Але вже навесні, як знову потепліє, все буде відновлено.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1210 0
Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 908 0