Новини з 1996 року

Будівництво "Пізанської вежі" на Першому Занасипу зазнає проблем. ФОТОрепортаж

Андрій Михайленко 17 травня 2017 09:55 1188 0

Виявилося, що сам котлован під будівництво багатоповерхівки вже вирили, а місця для розміщення крана та будівельного майданчика загалом не знайшлося.

Учора, 16 травня, на Першому Занасипу пройшло виїзне засідання депутатської земельної комісії, котре супроводжувалось мітингом місцевих мешканців, що виступають проти будівництва багатоповерхівки на пісках.

На Першому Занасипу на місці скандальної забудови котлован вирили, а місця під кран і будмайданчик не знайшли.

 

Будмайданчик влітку 2016 року

Будмайданчик вчора, 16 травня 2017 року

 

На місці, де може з'явитися багатоповерхівка, пройшло виїзне засідання земельної комісії, участь у якому взяли голова комісії Руслан Ульянов і його заступник Олександр Роженко.

Головного архітектора міста Олександри Волощенко, до якої в людей було чимало запитань, на місці проведення комісії не було. Однак на місці були присутні начальник земельного управління Ірина Безверха і начальник управління благоустрою Володимир Окунь.

Як розповів мешканець мікрорайону Іван Тур, міська влада в особі віце-мера Дмитра Кравченка і архітектора Олександри Волощенко дуже активно «проштовхують» дане будівництво.

«Будівельники на своїй території вирили котлован, а ось будівельний майданчик поставити їм ніде, як ніде ставити кран або сторожку для сторожа... Вони просять ще їм землі дати, але мер обіцяв, що поки не буде згоди мешканців сусідніх будинків, їм землю не виділяти. Спасибі, мер тримає слово.

Я вважаю, що території немає і для будівництва, ніде ставити їм майданчики - дитячий чи спортивний. Через дорогу вони хочуть, але це ж квартальна дорога і це небезпечно для дітей. Крім того, вони рили котлован і зруйнували каналізацію. Все текло в котлован, дихати було нічим», - сказав Тур і додав, що мешканці зроблять усе, щоб припинити будівництво.

Олександр Роженко довго намагався від юриста фірми-забудовника з'ясувати, де ж будівельники встановлять кран. Пізніше він отримав відповідь: впритул до будинку на своїй території, так як котлован вирили більше за площею, ніж площа будівництва будинку. Але тут заперечили жителі - за нормами, кран впритул ставити не можна.

Що стосується поламаних труб, юрист сказав, що то труби непрацюючої дощової каналізації і це знову викликало обурення громадян.

Олександр Роженко також виступив противником того, що будмайданчик був розміщений через дорогу від будинку.

Після довгих суперечок було вирішено розглянути питання ще раз на засіданні земельної комісії в мерії, яку призначили на 25 травня, о 10:00.

Скандальне будівництво багатоповерхівки на Першому Занасипу відновлено наприкінці березня цього року.

Нагадаємо, торік, на початку червня, на 1-му Занасипу вибухнув скандал, приводом до якого став конфлікт, що виник між місцевими мешканцями та забудовником

Сам же конфлікт розпочався з того, що 08 червня 2016 року  представник Житлово-будівельного кооперативу "Набережний квартал-Кременчук" на пустир, що між будинками №№ 1,7 та 9 по вулиці Велика Набережна, привіз колоди та сталеві листи для зведення паркану. Робітники, готові до зведення огороджень, уже були на місці.

Згодом протести мешканців мікрорайону перейшли у блокування будівництва, а конфлікт між охороною забудовника та мешканцями перейшов у гостру фазу.

Вирішення конфлікту на користь мешканців 1-го Занасипу тоді стало можливим завдяки втручанню АТОвців.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 645 0
Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 861 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 1104 0