Новини з 1996 року

Будівництво "Пізанської вежі на Першому Занасипу": конфлікт між мешканцями та забудовником наростає

Андрій Михайленко 25 травня 2017 12:26 909 0

Сьогодні під час засідання депутатської комісії із земельних питань мешканці Першого Занасипу, під чиїми вікнами хочуть будувати 12-поверхівку, заявили, що не допустять даного будівництва. Забудовник заявив, що все одно буде будуватися.

Нагадаємо, 16 травня на Першому Занасипу пройшло виїзне засідання депутатської земельної комісії, котре супроводжувалось мітингом місцевих мешканців, що виступають проти будівництва багатоповерхівки на пісках.

Виявилось, на Першому Занасипу на місці скандальної забудови будівельники котлован вирили, а місця під кран і будмайданчик не знайшли.

Сьогодні суперечки продовжилися. Мешканці Занасипу вкотре заявили про те, що не допустять скандального будівництва, котре йде з порушенням чинного законодавства.

Доводами в даній справі називають порушення санітарних норм (відсутність у достатній кількості сонячного світла через 12-поверхівку) та поганий грунт (пісок), що не підходить для будівництва.

Тривалий час у представника забудовника хотіли дізнатися про розміри будинку. Після довгих суперечок дану інформацію розкрили - 18 на 42 метри.

Велику кількість нарікань із боку мешканців викликало питання розміщння крана.

І тут також представник забудовника відбивався: було зазначено, що перші 2-3 поверхи не потребуватимуть крана, а після 3-го поверху мають поставити кран, що має кріпитися до самого будинку.

Самі ж юристи виконкому, що були присутні на засіданні земельної депутатської комісії, вирішили не втручатись у процес, обмежившись повідомленням про те, що займатися містобудівною документацією вони не мають права.

Вищенаведені підстави закладають основи для подальшої ескалації конфлікту.

Нагадаємо, скандальне будівництво багатоповерхівки на Першому Занасипу відновлено наприкінці березня цього року.

Нагадаємо, торік, на початку червня, на 1-му Занасипу вибухнув скандал, приводом до якого став конфлікт, що виник між місцевими мешканцями та забудовником

Сам же конфлікт розпочався з того, що 08 червня 2016 року  представник Житлово-будівельного кооперативу "Набережний квартал-Кременчук" на пустир, що між будинками №№ 1,7 та 9 по вулиці Велика Набережна, привіз колоди та сталеві листи для зведення паркану. Робітники, готові до зведення огороджень, уже були на місці.

Згодом протести мешканців мікрорайону перейшли у блокування будівництва, а конфлікт між охороною забудовника та мешканцями перейшов у гостру фазу.

Вирішення конфлікту на користь мешканців 1-го Занасипу тоді стало можливим завдяки втручанню АТОвців.

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаПригоди Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 113 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 161 0
Пісні та лірика: у художній галереї презентували книгу кременчуцької письменниці. ФОТО 224 0