Новини з 1996 року

Будівельник Галата як еталон жадібності. Гроші з бюджету гребе, а спортзали вчасно не здає. ФОТО

Валерія Макряшина 09 вересня 2019 15:30 1511 0

Нераціональність і бажання отримати якомога більше грошей з бюджету - це вже, напевно, в крові деяких підрядників.

Нещодавно "Програма Плюс" писала про те, як відбувається, а інколи стоїть і морозиться ремонт одного з трьох спортивних залів у Кременчу́цькому ліцеї №4 "Кремінь".

Один із робітників бригади тоді зазначив, що роботи в спортзалі - днів на 10, хоча об'єктивно там і місяця не вистачило б. І шокує те, що цим об'єктом відомий у Кременчуці підрядник не омежився, на те він і відомий, зокрема своєю нераціональністю, повільністю, жадібністю та вчиненням халатних дій, внаслідок яких страждають містяни.

 

 

Так, сьогодні, 9 вересня, під час перевірки їдальні в Кременчуцькій школі №26 депутатка Тетяна Сідерка поцікавилася й тим, у якому стані наразі спортивна зала, капітально ремонтувати яку горе-будівельник Сергій Галата взявся більше року тому.

Загалом, зазначимо, що, згідно з інформацією із сайтів публічних закупівель, підприємець Сергій Галата "збив" із цього навчального закладу кругленьку суму - більше 6 мільйонів гривень. 

 

Ось тільки, на жаль, побачити витвір будівельного мистецтва сьогодні не вийшло - двері до спортзали були зачинені, про роботи, які ще точно не завершені, вказували лише сліди робочих у коридорі. Напевно, пішли доробляти ремонт у 4-ий ліцей... 

У принципі очікувати вчасно виконаних робіт, знаючи, яка фірма їх виконує, - це повне безглуздя. Втім директор школи №26 Володимир Сакун журналістів і депутатку Тетяну Сідерку запевняв, що, мовляв, там усе на стадії завершення і залишилися дрібниці. 

 

 

Тоді як побачити на власні очі, що коїться в епіцентрі ремонтних робіт, ніхто з присутніх так і не зміг, намилуватися величезною тріщиною на цегляній стіні при вході в школу часу було вдосталь.

Згідно з інформацією на сайті "Prozorro", все той же самий підприємець Сергій Галата більш за все візьметься латати і її. На початку серпня між керівництвом школи №26 і фірмою "БУДМОНТАЖПРОЕКТ-17" було укладено договір на роботи з реконструкції частини покрівлі школи на суму 1 316 222,95 гривень.

 

 

Крім того, що роботи повинні завершитися до кінця цього року, нічого більше невідомо, бо договір був чи видалений, чи взагалі тут не опублікований. 

Зрештою залишається одне-єдине питання: чому наші комунальні навчальні заклади, маючи на чолі здебільшого адекватних директорів, обирають тих, хто приносить місту хаос і різні незвичайні події, а не нормальних будівельників, які не страждають на манію все знести та зруйнувати, не прагнуть проведення усіляхих диверсій та просто позбавлені криворукості? І взагалі, чи мають вони право вибору? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 893 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1696 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 772 0