Please enable JavaScript!
Bitte aktiviere JavaScript!
S'il vous plaît activer JavaScript!
Por favor,activa el JavaScript!
antiblock.org

Новини з 1996 року

Будівельне сміття, пил та гори цементу в коридорах. Ремонти у кременчуцьких школах триватимуть

Валерія Макряшина 30 серпня 2018 15:00 1605 0

Стан підготовки міських дитячих садків та загальноосвітніх закладів до нового навчального року обговорювали сьогодні на засіданні депутатської комісії з питань освіти, молоді, культури та спорту.

Як стало відомо, школи та дошкільні навчальні заклади перевірялися з 13 серпня. 

На момент перевірки в міських освітніх закладах був проведений ремонт санвузлів (КНВК №4, ЗОШ №18, 19, 26), ремонт підмостків цоколів будинків (КНВК №4, ЗОШ № 20, 23, 26, 28), облаштування ґанку (КНВК №4, ЗОШ № 17, 18, 19, 27, 28, 30), ремонт стелі (КНВК № 4, ЗОШ № 1, 5, 7, 9, 12, 15, 17, 20, 23, 26, 27, 28 та вечірня школа №3 ), ремонт каналізаційної системи (ЗОШ № 1, 20, 26), ремонт системи водопостачання (КНВК № 4, ЗОШ № 9, 20, 22, 26, 27, 28), ремонт системи теплопостачання (КНВК № 4, ЗОШ № 22, 28), ремонт системи електропостачання (КНВК №4, ЗОШ № 1, 15, 23, 26, 29) тощо.

Разом з цим представники відділу освіти Кременчука повідомили, що виконали всі вимоги Міністерства освіти України. Зокрема, вчителі початкових класів, заступники директорів, вчителі англійської мови тощо пройшли відповідне навчання. 

"Стосовно проблем. Наразі продовжуються ремонти в деяких навчальних закладах, зокрема не закінчено ремонт спортивних залів КНВК №4, ЗОШ №6, 26, Колегіуму № 25, санітарно-технічного вузла у 8-ій школі, вікон у ЗОШ № 22, 28, 30. Також на час перевірки комісією не було закінчено облаштування ґанку в ЗОШ №19. Однак сьогодні-завтра ремонти будуть завершені..." - повідомив представник міського управління освіти. 

Стосовно санвузлів у 8-ій школі виступила депутат міськради Тетяна Сідерка. Вона запитала, що робити з будівельним сміттям, пил від якого "заполоняє" все навкруги.

"Як дітям дихати цим будівельним сміттям?" - запитала депутатка. Вона також обурилася тим фактом, чому ремонти в загальноосвітніх закладах ще не закінчені. 

На що заступник мера Ольга Усанова пояснила, що, мовляв, закладів багато й капітальних та планових ремонтів у цьому році більше, ніж торік, тому вони не всі завершені. Також вона додала, що роботи неможливо виконати за 1 місяць та профінансувати таку велику кількість ремонтів неможливо.

"Ремонтні роботи будуть продовжуватися до кінця року. Інша справа - як буде організовано навчання дітей..." - сказала Усанова.

За її словами, відповідальність за безпеку школярів, найвірогідніше, буде покладена на директорів шкіл. Вони будуть зобов'язані організовувати захист дітям під час їх перебування в закладі, що ремонтується, тощо. Щодо ремонту, то Усанова зазначила, що вони працюють за планом. Однак чому не було можливості провести ремонти загальноосвітніх закладів раніше, тобто минулого року й позаминулого, наприклад, аби не було наразі такого навантаження, - питання риторичне.

Депутатка Тетяна Сідерка обурилася й запропонувала присутнім просто зайти зараз у школи й подивитися, як вони "готові до першого вересня". У більшості з них, за її словами, гори цементу лежать у коридорах, купа будівельного сміття, усюди пил тощо. Тетяна Сідерка також не виключає, що така "картина" в шкільних коридорах спостерігатиметься й 3-го вересня.

У депутатки Оксани Піддубної також виникли питання стосовно стану міських шкіл, зокрема ремонту загальноосвітньої школи №19, за будівництво якої взявся горе-будівельник Сергій Галата, підприємство якого, розкопуючи нещодавно асфальт по вулиці Софівській, обірвало одразу два високовольтні кабелі телестудії "Візит". Як повідомили на комісії, горе-будівельник Галата, точніше його фірма, взялася ремонтувати школу №19. А ось чи встигне він доробити ремонт, Піддубна в цьому засумнівалася. 

За її словами, фірма горе-будівельника розрила ґанок біля головного входу до школи й наразі це небезпечно, та й питання - як дітям заходити в школу? На що чиновники відповіли, що додатково у закладі є два інші входи, тож проблем не буде. Однак чи не зіпсує цей факт настрій школярам, а особливо першачкам, які тільки перший раз ступають на поріг школи, - оце питання. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

ПРОГРАМА ТЕЛЕПЕРЕДАЧ НА 29 ЛИПНЯ 82 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 970 0
Відпочити у Єгипті й Туреччині виявилося набагато дешевше, ніж на курортах України: порівняння цін 1679 0