Новини з 1996 року

Бруд за парканом, шум та закритий проїзд: на Раківці супермаркет "АТБ" не дає життя кременчужанину

Валерія Макряшина 11 лютого 2019 14:45 979 0

Сьогодні, 11 лютого, на засіданні депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин розглядалося питання земельної ділянки, яку чомусь не можуть мирно поділити приватний підприємець та кременчужанин. Справа в тому, що на місці вже розташованого супермаркету АТБ, біля зупинки громадського транспорту "Розвилка" по вулиці Республіканській, колись був один величезний ринок, який межував з будинками приватного сектора. 

За словами кременчужанина, через ринок для мешканців цих будинків був вільний проїзд. Потім ринок обгородили, поставили замок. Час від часу там змінювалася територія та охорона, але проблем не було - чоловік мав ключ від воріт. 

"Згідно з документами, до початку будівництва супермаркету "АТБ" по вулиці Республіканській, 133 А проїзд до мого двору здійснюється через асфальтовану територію ринку в напрямку будинку по вулиці Космічній, 1 через ворота з замком, ключі від яких мені були надані. Від початку будівництва й до цього часу проїзд чи навіть прохід у мій двір загороджений", - розповідає чоловік.

Хоч тоді адміністрація ринку й взялася за цю проблему, вирішити її вона не могла. Водночас адміністрація "АТБ" облаштувала на території з обох боків супермаркету так звані місця для куріння та відпочинку. 

"Там море недопалків та цигарок. Порожні пляшки з-під пива та слабоалкогольних напоїв. Це все добро з успіхом летіло до мене в город через паркан. Унаслідок цього 20 серпня 2018 року сталася пожежа біля мого паркану, між моїм будинком та "АТБ". Загасити вогонь самостійно було неможливо... Бо з колодязем, точніше зі шлангом, була проблема. Тому що під час будівництва того ж "АТБ" була пошкоджена водопровідна труба, яка прокладена до мого будинку через територію ринку", - зазначив кременчужанин. 

Перший випадок аварійного пориву водогону стався восени, коли на території поруч працювала важка техніка. Труба, яка була змонтована у 80-х, тріснула, та й будинок, за словами чоловіка, також від напруги дав тріщину. Все це ремонтувалося за власні кошти.

Тож чоловік звернувся до комісії, щоб вони якось відреагували на цю проблему, бо це реально проблема, адже проїзд до приватного сектора з вулиці Республіканської зачинений не тільки для простих мешканців, а й для службового та комунального транспорту, якому в разі чого потрібно проїхати. Також чоловік поскаржився на дуже гучний шум, який іде від супермаркету, адже там працюють кондиціонери й технічне обладнання.

"У моєму дворі, як у промислово-технічному цеху..." - додав він. 

Тож чоловік просить комісію зобов'язати адміністрацію ринку та "АТБ" відновити пошкоджені магістралі й забезпечити проїзд до його будинку.

Головуючий на комісії пан Ульянов запропонував чоловікові звернутися у суд, задля встановлення сервітуту земельної ділянки. Проїзд через територію супермаркету до його будинку в такому разі буде забезпечений. 

Стосовно великого шуму чи роботи кондиціонерів, то ці питання треба вирішувати безпосередньо з головним керівництвом, зазначили на комісії. Крім цього, шум потрібно спочатку зафіксувати, а для цього потрібна муніципальна лабораторія, яка може зробити заміри. Тож чоловікові задля вирішення і цієї, як він каже, проблеми потрібно написати офіційну заяву на вимір шуму на його ділянці.

Представникові "АТБ" на комісії порадили йти назустріч містянам та з повагою ставитися до них. Усю інформацію вони пообіцяли передати керівництву. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 61 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 204 0
Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 144 0