Новини з 1996 року

Брехня та наклепи провладних ЗМІ по відношенню до депутата Піддубної. Наступним кроком буде насилля?

Валерія Макряшина 12 жовтня 2018 13:15 1230 1

Чого мені ще очікувати? - депутат Оксана Піддубна.

Сьогодні, 12 жовтня, на Кременчуцькій сесії міськради виступила депутат Оксана Піддубна, яка вкотре обурена нахабними публікаціями провладного видання та сайту, який у народі називають "Бред тудей", звернулася до депутатів та безпосередньо до мера міста Віталія Малецького.

"Можливо, окремим депутатам неприємно те, що їм доводиться затримуватися у зв'язку з тим, що я тут з рупором розмовляю з міським головою, але ці депутати не відчули на собі те, що останніми роками відчуваю на собі я. Наша міська влада за допомогою вас, які надали своїм рішенням 6 з половиною мільйонів гривень на рік провладному сайту, вже опустилася далі нікуди..." - заявила Оксана Піддубна. 

Разом з цим депутатка нагадала всім про найжовтіші з усіх жовтих лжепублікацій даного сайту та видання: 

  "Спочатку я, судячи з провладних сайтів, захищала інтереси олігарха Коломойського. Приписали мені трикімнатну квартиру в центрі й більш того - королівство.  Далі Шаповалов побіг по Києву оббивати пороги, почав скаржитися Шокіну, почав скаржитися Авакову, але ті мене перевірили через поліцію, правоохоронні органи й нічого не знайшли.

Далі перевірили все моє життя, у тому числі особисте - всі мої статки. Нічого не знайшли!  Бо нічого, крім кредитної квартири, кредит на яку я отримала, увага, у 2007 році, в мене більше нічого немає. Міський голова продовжує на кожній сесії наголошувати, що в мене є то автомобіль, то гаражі, квартири... Можливо, він щось шукає! 

Коли не знайшли нічого - добралися до моєї дитини. Почали в "Автографі" й на інших провладних сайтах писати й принижувати мою дитину.

Потім з'явилася стаття про сучасну відьму й, до речі, навіть порада була (сучасна відьма - це нібито я в Кременчуці) - для того, аби позбутися моїх чар, треба тричі себе вдарити по дупі. 

Цікаво, Віталію Олексійовичу, ви себе часто по дупі б'єте? Чи, може, ви сьогодні не вдарили себе по дупі й таке відбувається?

Далі мене видали заміж за Жеваго! У мене брильянти, у мене яхти й вертоліт, на якому я, мабуть, свою дитину - доньку привозжу до школи, й припарковую його на даху школи. Апофеозом взагалі всього цього стало долучення чи залучення психологів та психіатрів. А тепер, враховуючи той факт, який ви мені два останні дні кажете, що ви вживатимете якихось крайніх заходів, скажіть, будь-ласка, вам ще не надійшло замовлення про мою фізичну нейтралізацію? Чого мені очікувати?" - звернулася до мера Оксана Піддубна. 

Стосовно автомобіля, то вона заявила, що ним володіють чотири фізичні особи, вона лише користувач. Натомість Оксана Піддубна попросила мера повідати всім, скільки особисто він витратив у минулому році на схуднення в Трускавці. А сума там немаленька, каже О. Піддубна, - більше 100 тисяч гривень.

"Чому він не розказує, скільки витратив на відпочинок на Мальдівах? Де він відпочиває і скільки на це витрачає? Але при цьому він дозволяє собі, користуючись кріслом, користуючись бюджетними коштами, користуючись тим, що проплачено бюджетними коштами, дозволяти провладному виданню такі вислови?" - додала депутат. 

Малецький же почав викручуватися, мовляв, на Мальдівах не був жодного разу, однак хотів би. На це Оксана Піддубна попросила його показати паспорт як доказ, але той відмовився, сказав, аби депутатка зробила офіційний запит до державної міграційної служби. Після цього виступив депутат Олександр Головач, який запропонував зібрати комісію з регламенту, аби позбавити Піддубну права участі в сесії. Інший депутат - Валентин Курченко-Гай запропонував взагалі припинити дискусію, нагадавши, що питанням про те, чи є в депутатки автомобіль чи немає, повинні опікуватися правоохоронці. 

 

 

Щодо спростування наклепу провладних ЗМІ в бік депутатки Оксани Піддубної, то мер Малецький трохи здав назад, заявивши, що гаража в неї не-ма-є. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Ирина 12.10.2018 22:43

сана Піддубна попросила мера повідати всім, скільки особисто він витратив у минулому році на схуднення в Трускавці. Про то , что мер завел себе молодую любовницу из своей компашки тоже никто не пишет. Зато на того, кто борется за правду, нападают

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1016 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1885 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 877 0