Новини з 1996 року

Брак лікарів у Кременчуці: більшість кременчужан уже встигли підписати декларації з тими, що є

Людмила Скачко 17 вересня 2019 17:40 177 0

Як пишуть місцеві ЗМІ, в Кременчуці пацієнти продовжують підписувати декларації з лікарями.

Станом на 28 серпня 2019 року в нашому місті мешканці підписали 124 869 декларацій із сімейними лікарями.

Детально про це розповідає місцевий активіст Артем Марченко. Так, найбільше декларацій підписали в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №3, а найменше - в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №1.

Наразі у ЦПМСД №1 підписали лише 36 743 декларації з 52 886 можливих. Саме в цій лікарні не вистачає трьох сімейних лікарів.

У ЦПМСД №2 із сімейними лікарями кременчужани підписали вже 26 625 декларацій із 35 600 імовірних. У цій же лікарні не вистачає двох лікарів.

А ось у ЦПМСД №3 вже підписано аж 61 501 декларацію із 69 149 можливих, але в лікарні також не вистачає трьох сімейних лікарів.

У відсотковому співвідношенні, враховуючи наявне населення Кременчука, яке становить більше 200 тисяч осіб, підписали декларації 56% містян. Тобто 44% мешканців нашого міста ще цього не зробили, але в них ще є час, адже кінцевого терміну для підписання декларації з сімейним лікарем немає.

Підписати декларацію можна відразу ж на прийомі в лікаря, до якого ви ходили протягом якогось часу або ж просто з тим, який вам подобається. Але якщо в цього лікаря вже зареєстрована достатня кількість пацієнтів, то він може порадити вам іншого.

Також не варто переживати, якщо ви досі не підписали декларацію з лікарем, екстрена медична допомога приїжджатиме на виклики до всіх пацієнтів, яким потрібна медична допомога, але й затягувати з підписанням декларації також не варто.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Саксофон та мінівчені і мудреці: у Кременчуці пройшла виставка скульптора Олексія Леонова. ФОТОрепортаж 120 0
Освідчення в коханні у віршах: кременчуцька поетеса вперше презентувала свою книгу. ФОТОрепортаж 125 0
Жарти, сміх та купа незрозумілих термінів: кременчужан зацікавили книгою-головоломкою. ФОТОрепортаж 259 0