Новини з 1996 року

Боротимуться з сексизмом: у Кременчуці з’явиться рада з ґендерних питань та проблем сім’ї

Людмила Скачко 15 вересня 2021 13:00 132 0

Днями в проєктах рішень кременчуцької міської ради з’явився документ, який засвідчує про появу нової ради при виконавчому комітеті.

Невдовзі у Кременчуці почнуть боротися з сексизмом й домашнім насиллям більш серйозно, бо сформують Міжвідомчу координаційну раду з ґендерних питань та проблем сім’ї.

У положеннях вказано, що для ради підібрали спеціальну групу осіб, яка буде займатися питаннями щодо соціальної роботи з сім’ями чи особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, оздоровленням сімей та дітей на території Кременчуцької міської територіальної громади.

До Міжвідомчої координаційної ради, яка буде консультативно-дорадчим органом будуть входити 27 осіб, представників різних соціальних структур Кременчука на чолі з Ольгою Усановою.

"Міжвідомча координаційна рада утворюється з метою координації діяльності з питань досягнення ґендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, здійснення координації між суб’єктами соціальної роботи із сім’ями/особами, які опинилися в складних життєвих обставинах", - йдеться в пункті 1.2 положення про створення ради.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1784 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1866 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1778 0