Новини з 1996 року

БОРОТИМЕТЬСЯ З ТЕСТЯМИ ТА КУМАМИ. НЕ СВОЇМИ. Наймолодшому депутату міськради підкинули роботи

Олександр Курилов 25 вересня 2015 14:10 928 0

Чергові вибори до Кременчуцької міської ради будуть складними, а серед конкурентів, які бажають здобути депутатське посвідчення, є тесті, куми наших чиновників, а ще однофамільці першого віце-мера Віктора Калашника.

Відповідну точку зору оприлюднив депутат міськради Олександр Березянський, який балотується від місцевого «Опозиційного блоку» на окрузі, розташованому на Молодіжному.

«З того, що відомо сьогодні, серед моїх суперників на виборах у міську раду будуть однофамільці першого віце-мера й тесть одного з керівників нашого міськвиконкому. Обидва вони висунуті партіями, які наближені до наших чиновників і це означає, що боротьба, якщо почали розкидатися своїми тестями, буде дуже жорсткою», - зазначив співрозмовник.

На його думку, тесть одного з родичів вищих чиновників нашої мерії, який буде його суперником на виборах, – це справа місцевої «Батьківщини», а з однофамільцем першого віце-мера «допомогла» місцева організація «Солідарності», яка об’єднала в собі чиновників міськвиконкому та їхніх родичів – тестів, кумів, сватів, братів…

Теги: Місцеві вибори 2015Політика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1243 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1901 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2413 0