Новини з 1996 року

Бомбосховищ немає, протигазів немає, евакуюватися ніяк. У Кременчуці 18 квітня - сигнал «Увага всім»

Олександр Курилов 16 квітня 2018 11:43 1608 0

Кременчуцькі чиновники 18 квітня знущатимуться над нервами мешканців. Для такого зранку у всьому місті витимуть сирени, гудітимуть заводи та фабрики.

А означає таке виття, щ­о надзвичайні події в нашому місті почалися й мова тут про сигнал «Увага всім».

Це кременчуцькі маршрутники сьогодні отримали спеціальні листівки, які вони мають розмістити у своєму транспорті й на кожному такому аркуші – інструкція.

А за нею, почувши сигнал «Увага всім», кожен мешканець нашого міста зобов’язаний негайно увімкнути радіо проводового мовлення, якого у 9/10 наших жителів немає.

Також можна увімкнути ефірний радіоприймач  на хвилі першої програми Українського радіо, потрібно тільки знайти, де та хвиля, або телевізор на каналі обласного телебачення.

Далі ж слід діяти у відповідності до почутої по телевізору інструкції.

І тут слід сказати таке. З того, що відомо, – сигнал цей стосуватиметься загрози прориву дамби на Кременчуцькій ГЕС, міфічної загрози, бо насправді цю дамбу будували у 60-их з розрахунком на влучення безпосередньо біля неї атомної бомби.

Інше – при всіх загрозах, але вже не підтоплення в Кременчуці немає такої кількості транспорту, аби хоча б вивезти за місто дітей з дошкільних закладів та шкіл хоча б центру міста.

Так само в місті немає достатньої кількості бомбосховищ і протигазів.

Єдине, що є, – це сирени й саме ними 18 квітня нам усім гратимуть на нервах.   

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись