Боксер із Горішніх Плавнів здобув «золото» на Кубку України. ФОТО

Іона Харченко 18 листопад 2019 16:45 127 0

Євгеній Павловський із Горішніх Плавнів став кращим боксером Кубка України з боксу серед чоловіків у ваговій категорії до 91 кг.

Боксер здобув золоту медаль Кубка України з боксу серед чоловіків. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації боксу України.

У фіналі змагань наш спортсмен переміг боксера з Києва Віктора Дорошенка. Киянин поступився Євгенію з рахунком 5:0. Змагалися спортсмени у ваговій категорії до 91 кг.

Кубок України з боксу серед чоловіків відбувся в Запоріжжі з 12 до 17 листопада. У змаганнях брали участь близько ста спортсменів.