Новини з 1996 року

Бобер Борис втік автівкою з "Міського саду" від Дедюріна, чи йому помстилися за погризені будиночки?

Марина Баніт 14 травня 2018 18:00 870 0

Як повідомляла "Програма Плюс" раніше, в Міському саду в Кременчуці щось коїться. 

Щось у "Міському саду" не так: незаконні тендери, сміттєзвалище, сухі рослини, небезпечні зони. Фото

І підтвердження цього - події, про які повідомляють кореспонденти кременчуцького видання: бобер Борис, якого нещодавно притягнув у "Міський сад" пан в.о. директора Віталій Дедюрін, не витримав такої напруги.

Тварина втекла з парку автівкою. Але, доїхавши до перехрестя вулиць Шевченка й Театральної, Боря вийшов з автівки. Таку картину побачили патрульні, які звернулися до служби допомоги мера кременчужанам, а ті викликали Дедюріна.

І хоча в цій ситуації незрозуміло, чи сам бобер заліз у автівку і хотів втекти від Дедюріна, чи то, може, Дедюрін хотів здихатися від Бориса, віддавши його в добрі руки... Але сам Дедюрін пояснив, що бобра вивіз у "Бобровий гай" на Псел. Бобер, за його словами, в парку гриз не тільки гілки, які він йому приносив, але й будиночки лебедів та качок.

Нагадаємо, що цієї весни  Дедюріну спало на думку привезти нового мешканця в озеро, яке розташоване посеред міста. І хоча багато кому ця ідея здавалася безглуздою через невідповідність умов життя для даного виду тварин, його ніщо не зупиняло.

Свого часу Дедюрін запустив у парк свиней. Критику кременчужан він тоді сприймав болісно, огризався, сперечався. А коли вже втрутився в процес сам міський голова і наказав свиней прибрати, пан в.о директора геть розлютився і в усьому звинуватив журналістів.

Тож, можливо, цього разу, розуміючи, що знову кременчужани були праві, вирішив тишком відвезти тваринку подалі, щоб не соромитися. Але не розрахував, що Боря може вийти трохи раніше і все таємне з життя Дедюріна знову вийшло у світ.

 А може, тварина дійсно розумніша за людей і, не чекаючи літа у ставку, не пристосованому для життя бобрів, вирішила тікати, щоб не померти.

Дедюрін пояснив, що Бориса він відвіз на Псел і відпустив. Лишається тільки вірити, що бобру дійсно не помстилися за погризені будиночки, а відпустили на волю, де він і має жити.

Нагадаємо, що нещодавно пана Дедюріна відлупцювали кременчужани, які через відсутність адекватного туалету в парку "Міський сад" змушені були справляти потреби безпосередньо під деревом. 

Кого бояться кременчужани в Міському парку? За ким встановлять відеоспостереження - за директором?

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 575 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 974 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1428 0