Новини з 1996 року

Бо господарники. Крюківський міст через Дніпро стоятиме без асфальту до 1 серпня точно і ось чому

Олександр Курилов 02 липня 2018 16:00 833 0

Працівники комунального підприємства «ШРБУ», які ще місяць тому зняли модерновою фрезою верхній шар асфальту на автомобільному переході  Крюківського мосту через Дніпро, новий асфальт замість прибраного найближчим часом не кластимуть і сам міст буде без дорожнього покриття до 1 серпня точно.

Що буде далі – одному Богу відомо і якщо в мерії знову не нароблять помилок, то до 1 вересня все приведуть у нормальний вигляд.

Це сайт «Відкрите місто», такий собі замінник інтернет-сторінки відділу оперативного контролю міськвиконкому, де громадяни теж викладають свої скарги.

І одна з таких оприлюднена 6 днів тому з наріканнями від громадян на погану якість покриття Крюківського мосту, тобто на відсутність цього покриття взагалі.

«Відкрите місто», куди громадяни викладають свої скарги, – проект, створений за кошти європейських донорів, і чиновники тут на скарги відповідають.

І на скаргу щодо нарікання на якість покриття відповідей аж 5 штук. Відповідно скаржників інформують, що їхню заяву надіслано в УЖКГ, в КП «ШРБУ», у відділ оперативного контролю й ще Бог знає кому. Але головна відповідь від працівників міськвиконкому – така.

Чиновники пишуть, що проблема відкрита, й нічого не кажуть, коли вона буде закрита.

А коли буде закрита, можна здогадатися й самому, якщо  читати проекти рішень чергової міської сесії Кременчуцької міської ради, яка відбудеться 26 липня.

І серед усього в переліку є проект рішення з назвою «Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Програми розвитку дорожньо-мостового господарства міста Кременчука на 2018-2022 роки»». І там також написано, що депутати мають внести зміни щодо виділення  4,5 мільйона гривень на ремонт автодороги на Крюківському мосту.

І поки вони  цього не зроблять - не внесуть цих змін,  міське  казначейство, де контролюють витрати  коштів міського бюджету, не пропустить на ремонт асфальтного покриття на мосту й півкопійки.

Далі ж можна згадати слова міського голови Малецького, який пояснював, що ось проїжджу частину мосту повинні передати місту на баланс і тоді.

Але насправді ніхто й нічого передавати не повинен. То просто кременчуцькі світочі економічної думки спочатку спиляли на мосту увесь старий асфальт, а потім згадали, що без внесення змін у спеціальну програму, про що забули, казначейство просто не пропустить розрахунки.

Натомість там  будуть нагадувати, що кошти ці до перерахунку дозволять, але ж мають бути спочатку затверджені зміни в програмі ремонту доріг.

Інакше, а Україна вже не перший і не другий рік живе за програмним методом бюджетування витрат, нічого  з цього в Кременчуці, крім кримінальної справи за неправильні витрати коштів міського бюджету, -  не буде.

У підсумку ми маємо те, що маємо. Містом керує міський голова Віталій Малецький та вісім його заступників. І, на жаль, жоден з них не згадав завчасно про бюджетні правила. Натомість тепер усі, хто їде по безасфальтному  Крюківському мосту через Дніпро, згадують і нашого мера,  і його забудькуватих заступників.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1373 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2365 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2988 0