Новини з 1996 року

Бо чиновник. Міський голова не зупинятиме хамські випади своїх підлеглих

Олександр Курилов 25 грудня 2015 13:01 1135 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький не зупинятиме й не застерігатиме своїх підлеглих - чиновників міського виконавчого комітету Кременчука від хамських випадів, які ті допускають на сесіях міської ради проти своїх колег – таких же депутатів міськради.

Вочевидь, далі такий же «досвід»,  буде перенесено також на всіх  відвідувачів міськвиконкому, які вже не є депутатами міськради.

Це запитання репортера «Програми плюс» до міського голови Віталія Малецького: чи не планує він вплинути на своїх підлеглих, які допускають хамство проти таких же, як і самі?

Мова про останній такий випадок, коли депутат міськради й дружина віце-мера Зінаїда Проценко, яка займає посаду керівника відділу з прав захисту дітей у Крюківському райвиконкомі,  рекомендувала депутату міськради Оксані Піддубній під час сесійного засідання йти в жіночу консультацію, замість того, аби отримати довідку юристів.

«Я можу подарувати вам дзеркало (яке подарувала на останній сесії міськради міському голові Кременчука депутат Оксана Піддубна)», - така відповідь на запитання репортера, який цікавився: чи можливо все-таки припинити у мерії відверте хамство на сесійних засіданнях?

Відповідно, далі розмови з цього приводу не вийшло – репортер меру Кременчука не хамив і від запропонованого подарунка відмовився.

Про те, що є присяга чиновника міськвиконкому, в якій ідеться про кодекс поведінки службовця, теж нагадування не пролунали.

І так усе зрозуміло – у нової влади після такої відповіді -  хамство закладено в крові, але це вже прерогатива не журналіста, а психологів та психіатрів зразка доктора Фрейда.  

 

Теги: Віталій МалецькийПолітика Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1252 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2250 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2866 0