Новини з 1996 року

БЛОГ: Коли українські патріоти допомагають втілювати у життя плани Путіна

Віктор Крук 26 липня 2016 14:20 716 0

Чи може щирий патріот України допомагати Путіну у виконанні його плану з дестабілізації та розхитування внутрішньополітичної ситуації в Україні? Виявляється, що може. Якщо у нього не вистачає розуму збагнути всіх наслідків своїх дій та пропозицій. А ще - якщо йому дуже хочеться попіаритися на черговій гострій політичній темі.

Перші декілька годин роботи чергової сесії Кременчуцької міської ради, яка проходить сьогодні, перетворилися на суцільний піар окремих депутатів, які виступали із запитами та заявами про все, що турбує кременчужан. Не зважаючи на доцільність та законність своїх пропозицій. Аби тільки сподобатися своїм виборцям. На жаль, популізм – головна і найбільш страшна хвороба політичної еліти нашої країни.

Один із запитів, з яким виступила Ганна Павленко, стосувався хресної ходи, яку проводить УПЦ Московського патріархату.

«В Україні йде війна. Проводиться хресна хода… Йдуть з георгіївськими стрічками, співають «Боже царя..». УПЦ МП - не Українська церква. Це Московська церква. Як під час війни російська церква може йти ходою за мир? Ми повинні про це говорити… Звертаюся з проханням – визначитися з державницькою позицією і підтримати звернення Верховної Ради України щодо надання автокефалії Українській церкві. І друге - вважаю недопустимим будівництво нового собору УПЦ МП біля річкового вокзалу. Скасувати раніше прийняті рішення щодо виділення земельної ділянки під це будівництво на березі Дніпра…» - промовила Ганна Павленко.

Депутати не підтримали це звернення, тоді її прихильники зчинили галас і змусили мера міста Віталія Малецького повернутися до голосування. Треба віддати йому належне, він знайшов можливість не роздмухувати скандал. Рішення проголосували повторно, але з формулюванням: «міськвиконкому перевірити, чи законно виділена земельна ділянка і чи законно ведеться будівництво церкви». Тож усе завершилося, як звичайно, - галасом та пустою балаканиною на підвищених тонах на патріотичні мотиви. І це добре, що так.

Адже уявімо, якби Кременчуцька міська рада підтримала пропозицію щирої патріотки Ганни Павленко і заборонила будівництво церкви УПЦ МП та відібрала  земельну ділянку в 1,3 га, виділену під це будівництво…

Ото була б гарна тема для російської пропаганди!!! Немає сумніву, що «п’ята колона» організувала б з цього приводу якісь протестні акції віруючих УПЦ МП. І не тільки у Кременчуці. Була б робота і для правоохоронців, і для судів, і для політиків-піарщиків з усіх політичних таборів. А не дай Боже, якщо в результаті цих акцій хтось би постраждав. А таке організувати не важко. І тоді Кременчук точно опинився б у стрічці новин світових інформагенцій. Тема утисків віруючих УПЦ МП отримала б продовження. Фантазії на цю тему можна продовжувати. Можна сказати одне - хтось на цьому заробив би собі політичний капітал, але чи була б від цього користь Кременчуку і нашій державі?

Нескладно здогадатися, що саме такий розвиток подій найбільше очікує від нашої влади Путін, його оточення та керівництво УПЦ МП. Саме задля такої реакції вони і організували «хресну ходу».

А наші патріоти намагаються їм підігрувати у реалізації цього плану і вперто діють саме у тій матриці, яку для них прописав Путін. Отже, патріотичні гасла і наміри інколи можуть грати проти України.

Віктор КРУК

Теги: 2856

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле Кременчука: яким було наше місто на початку цього тисячоліття? ФОТО 260 0
Зі смолоскипами та з Україною в серці: у Кременчуці відбувся святковий автопробіг. ФОТОрепортаж 621 0
Кременчужанам нагадали про подвиг ветеранів, які боролися за наше місто проти нацистів. ФОТОрепортаж 1361 0