Новини з 1996 року

Благоустрій по-кременчуцьки. Швидка допомога не може проїхати! Фото

Олександр Курилов 23 січня 2017 13:08 872 0

Саме такий стан доріг біля під’їздів будинку №6, що по вулиці Володимира Великого. Ні проїхати, ні пройти. Людям більш похилого віку взагалі нереально йти. Та що там казати про них, навіть молоді ледве не падають.

“Буквально 3 дні тому у моєї дружини стався гіпертонічний криз. Потрібно було викликати швидку допомогу. Дружині було погано, а їх все немає. Я вже думав, що не дочекаємося швидкої, вже увірвався терпець, тож вийшов надвір шукати їх (можливо, не можуть знайти під’їзд). Та надворі карети швидкої не було, але я чув, що десь за рогом наче буксує автомобіль. Пішов на той звук і побачив дивну картину. Швидка не може проїхати. Я до них, а вони мені у відповідь, що біля нас погана дорога й вони не проїдуть. Тож за будинком і стали. Зі мною пішли лікарі. Обстежили дружину, відвели її до швидкої. Це ж така дорога не тільки біля нас, таке усюди. Слизько, майже нереально пересуватися. З вікна іноді бачу, як діти йдуть зі школи і падають на цьому льоду. Пенсіонери також просять допомоги у молоді, щоб провели. Це дуже страшно!” – обурено поділився випадковий перехожий.

Куди ж дивляться місцеві комунальники? Це ж так по-нашому, «по–кременчуцьки» - не реагувати на виклики людей. Чому ж двірники не відколюють цей дуже товстий та слизький шар льоду? Їм же за це платять.

А увечері (зараз темніє раніше) взагалі нереально там іти. Почистили, посипали доріжку біля магазинів. А навіщо ж іще десь? Магазин же - головніше! Люди, які йдуть з роботи о шостій годині, дуже обурюються. По–перше, немає світла, йдеш і нічого не бачиш, а по–друге НІДЕ не посипані доріжки!

Якщо ж і надалі не буде ніяких дій з боку комунальних служб, то люди аж до весни будуть падати і травмуватися!
Це така не перша ситуація у Кременчуці. Майже у кожному дворі є такі дороги, на яких не можна ні ПРОЙТИ, ні ПРОЇХАТИ!

Влад Гладкий

Теги: Кременчуцьке комунальне господарство

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись