Новини з 1996 року

Благодійники з об'єднання «Св.Марія – Ешендорф-Рейне» востаннє допомогли кременчуцькому шпиталю

Марина Баніт 22 листопад 2017 15:57 356 0

До Кременчука сьогодні завітали благодійники з Німеччини, які приїхали з подарунками.

На зустрічі з міським головою побували Представники благодійного об’єднання допомоги Східній Європі «Св.Марія – Ешендорф-Рейне» (Німеччина) – Президент Йозеф Куберек, віце-президент Грегором Гьодде, почесний президент Гунтер Гіллєбрант, а також начальник кременчуцького обласного госпіталю для ветеранів війни Микола Литвиненко.

Із кременчуцьким госпіталем німецькі друзі співпрацюють протягом багатьох років, а саме з 2003 року. За цей період від німецьких благодійників місто отримало 3 санітарних автомобілі, які були вкрай необхідні для роботи мобільного денного стаціонару та перевезення пацієнтів, 13 гуманітарних вантажів з медичним обладнанням, предметами догляду за пацієнтами, обладнанням для харчоблоку і пральні, продуктами харчування, миючими засобами, спецодягом на загальну суму 3026,7 тис.грн. – повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Але на сьогодні благодійне об’єднання вирішило припинити свою діяльність через поважний вік засновників і організаторів. І тому цей гуманітарний вантаж, який зараз привезли благодійники місту, вже останній. Але, як запевнили гості, вони допомагатимуть знайти Кременчуку інших партнерів, оскільки за роки співпраці впевнилися у порядності та доброчинності кременчужан.

На знак безмежної вдячності й поваги міський голова вручив благодійникам пам’ятні відзнаки «За благодійність», «За плідну працю» та «За незламність духу».  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 182 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 357 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 601 0