Новини з 1996 року

Битва за тариф: до якого рівня зростуть тарифи на ексвитрати. ЦИФРИ

Андрій Михайленко 24 березня 2017 10:50 1284 0

Як уже повідомляла "Програма Плюс", керуючі компанії "Житлорембудсервіс" та "Місто для людей" (колишній "Добробит") домагаються від мерії погодження питання по зростанню тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій - ексвитрат.

Мер Віталій Малецький, котрий спочатку з приводу цього казав категоричне "Ні", відтепер кардинально змінив свою позицію. Не відкидається варіант, що на це вплинули судові позови керуючих компаній до мерії.

Як вказав директор ТОВ "Житлорембудсервіс" Олександр Бондаренко, нинішній тариф у 1,5-2 гривні за 1 квадратний метр має бути збільшений до 3-4 гривень. І це має бути не скоригований, а абсолютно новий тариф. 

Але всі ці перипетії навколо збільшення тарифів на ексвитрати не вартують нічого з юридичної точки, оскільки відповідно до статті 11 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" замість поняття "тарифу" вживається термін "вартість послуг", що вживається у контексті договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

Разом з тим багатьох кременчужан усі ці юридичні тонкощі не дуже можуть зацікавити - їх буде цікавити цифра по тарифах.

Отже, на сайті "Житлорембудсервісу" на момент написання статті інформація по тарифах була відсутня, а ось на сайті  компанії "Місто для людей" такі відомості знайшли: база по тарифах тут охоплює 432 будинки. Існуючі тарифи слід перемножити на 2, щоб отримати потрібний результат.

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаЖиття Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Дартс, кавери і майстер-клас: кременчуцькі бібліотекарі вражали колег з усієї України. ФОТОрепортаж 382 0
У Кременчуцькому музеї показали 30-річні досягнення місцевих спортсменів. ФОТОрепортаж 859 0
Скромний і делікатний художник відкрив у Кременчуці виставку своїх робіт. ФОТО 3366 0