Новини з 1996 року

Битва за комунальні тарифи: депутат Гордєєва через Харків оскаржує рішення суду Кременчука по рішеннях міськвлади

Андрій Михайленко 09 листопад 2016 12:36 1458 0

Вчора суддя Автозаводського районного суду Діна Андрієць розглянула судовий позов депутата міської ради Валентини Гордєєвої з приводу визнання актів міської влади, які виносились по комунальних послугах, починаючи з 2004 року. Оскаржуються щонайменше 30 актів міської влади.

Нині пані депутат через суд хоче визнати незаконним та скасувати такий акт міської влади:

- рішення виконкому від 2007 року стосовно тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій у Кременчуці, яке врегульовувало питання тарифів для ТОВ "Житлорембудсервіс" і ТОВ "Добробит".

Окрім того, позов пані Гордєєвої стосується тарифів з вивезення побутового сміття (відповідне рішення міськради прийнято в 2015 році за порушення умов інформувати споживачів послуги - мешканців Кременчука) та водопостачання/водовідведення. 

Загалом, окрім вказаного рішення виконкому, у позові фігурують 16 рішень міської ради. 

Нагадаємо, ще за каденції мера Миколи Глухова вказані компанії отримали в обслуговування значну кількість житлових будинків нашого міста. 

На думку пані Гордєєвої, сам факт передачі в обслуговування будинків та їх територій керуючим компаніям з подальшим зняттям з населення комунальних платежів за експлуатаційні витрати є незаконним.

Зрозуміло, що одне тільки це питання насправді є резонансним, а тому можливі різноманітні "аномалії" під час судового розгляду справ. 

Так з січня 2015 року справа по комунальних тарифах і донині слухається в Автозаводському районному суді. 

Як вказує Валентина Гордєєва, її позов уже розглядає четвертий суддя - Діна Андрієць.

Причину такої затримки в розгляді слід бачити у різноманітних ухвалах суду першої інстанції, які позивач системно оскаржувала та вигравала в Харківському апеляційному адміністративному суді та навіть у суді касації.

Так спочатку судом першої інстанції було визнано, що Валентина Гордєєва не могла бути позивачем у статусі голови будинкового комітету - в апеляції це скасовано.

Присутній вчора в суді юрист виконавчого комітету Олександр Богунов заявив клопотання про залучення до справи в статусі третьої сторони представників Управління ЖКГ міськради та КАТП-1628 (комунальне підприємство, що займається вивезенням сміття).

Це вкрай розгнівало Гордєєву - в неї є підстави вважати, що таким способом представники міської влади затягують процес по важливих для Кременчука питаннях.

На цьому клопотання від юриста виконкому не вичерпалися: від суду зажадали виключити розгляд не менше 10 актів міської влади через закінчення термінів подачі позову. Суд відповів навзаєм.

У відповідь на це пані Гордєєва пообіцяла оскарження через Харківський адміністративний апеляційний суд.

Наступне засідання по справі призначено на 09 годину 26 грудня цього року.

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Політика КременчукаЕкономіка КременчукаКомунальні тарифи

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці з’явилася нова фотозона, створена силами 25 художників. ФОТО 643 0
25 професійних художників та аматорів створюють графіті у Кременчуці. ФОТОрепортаж 840 0
Велике свято для малечі. У Кременчуці відзначили Міжнародний День захисту дітей. ФОТОрепортаж 1200 0