Новини з 1996 року

Беззаконня в Гадячі. Всеукраїнські ЗМІ стали свідками, як роблять винними невинних. ВІДЕО

Валерія Макряшина 03 серпня 2020 15:15 1596 0

Уже шість років справа про вбивство ексмера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського районного суду Олександра Лободенка, в якому підозрюють директора телекомпанії "Візит" Олександра Мельника, не зрушується з місця.

За увесь цей час у приміщенні вже третього суду Полтавської області колегією суддів не було озвучено вирок і зрозуміло чому так. Бо справа, як зазначають адвокати затриманих кременчужан, сфабрикована від самого початку і навмисно досі затягується прокурорами. 

Бо значно легше "повісити" вбивства на неугодних комусь (і зрозуміло кому) громадян, аніж бути людьми совісними, а не тільки з юридичною "корочкою", і розслідувати справу за всіма нормами чинного законодавства.

Захисники кременчужан вважають, що справа була сфабрикована ще для того, щоб не шукати справжніх винуватців і замовників вбивства.

Про абсурдні рішення суду та незрозумілі обвинувачення, які базуються виключно на абстрактних припущеннях прокурорів, йдеться в ефірі телеканалу "Прямий", журналісти якого стали свідками шестирічного "беззаконня у законі", без вини винуватими в якому роблять кременчужан і директора телекомпанії "Візит".

Нагадаємо, на минулому засіданні Гадяцький районний суд ухвалив рішення, за яким троє кременчужан, до речі, стосовно яких Європейський суд з прав людини вже двічі встановлював незаконність утримання під вартою і загалом затягування справи, залишилися під вартою в слідчому ізоляторі до 26 вересня.

 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1250 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2248 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2864 0